ua en ru

"Упустили свій час": батько Героя Небесної сотні поділився роздумами про долю України

"Упустили свій час": батько Героя Небесної сотні поділився роздумами про долю України Фото: Володимир Голоднюк (УНІАН)

За його словами, Україна "полита кров'ю" і не робить з цього висновки

Батько загиблого на Майдані Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка Володимир дав свою оцінку трагічних подій лютого 2014 року, а також поділився роздумами про долю України. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

Батько загиблого Героя каже, що зараз у нього і у багатьох інших людей є розчарування від Майдану.

"Упустили свій час": батько Героя Небесної сотні поділився роздумами про долю УкраїниФото: Герой Небесної Сотні Устим Голоднюк (oda.te.gov.ua)

"Не тому, що там була моя особиста біль, моя кров, моє дитя, який віддав своє життя, а тому, що люди не зробили висновки. У них був шанс змінити цю державу. Так, треба було затягти пояси, треба було не соромитися і дати чиновникам по шиї, вигнати їх, причому всіх до одного", - заявив чоловік.

Володимир підкреслив, що українці змарнували свій час.

"Деякі можуть сказати, що революція не завершилася, закінчимо війну – і все зміниться. Поки зміниться, пройдуть роки. Думаю, що Україну почнуть змінювати ті діти, які народяться після Майдану, або вже народилися. Які будуть виховуватися на прикладах Майдану, яких будуть виховувати на прикладах воїнів АТО", - додав він.

За його словами, Україна "полита кров'ю" і не робить з цього висновки.

"Я не звик на когось звалювати власні гріхи, я така ж людина, як і всі. Я звинувачую українську слабкість. З одного боку, ми - сильна нація, ми об'єднуємося, коли нам дуже важко, але, з іншого, - для певних дій нам потрібно до того піку дійти", - каже батько Героя Небесної Сотні.

Нагадаємо, що стало відомо, як буде виглядати меморіал біля Музею Революції гідності.