ua en ru

Усик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в США

Усик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в США Фото: Усик, Гвоздик і Ломаченко

Українські боксери показали відмінну підготовку, тріумфально завершивши поєдинки

У мережі з захопленням відреагували на перемоги Олександра Усика, Олександра Гвоздика та Василя Ломаченка на вечорі боксу в США. Користувачі називають це тріумфом українського спорту, а їх поєдинки – чудовими.

Усик вийшов на ринг проти американця Майкла Хантера і захистив титул чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі. Перемогу він здобув одноголосним рішенням суддів. Олександр Гвоздик нокаутував кубинця Юніескі Гонсалеса в третьому раунді. У головному бою в рингу зійшлися Ломаченко та Джейсон Соса. Американець програв технічним нокаутом, не вийшовши на ринг на десятому раунді. Українець захистив свій титул чемпіона світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO.

Українці в соцмережах радіють після трьох перемог Усика, Гвоздика і Ломаченко. Вони пишуть, що заради таких поєдинків варто прокидатися о п'ятій ранку, а також кажуть, що наші спортсмени довели світові силу України в боксі.

Styler зібрав найяскравіші коментарі в Twitter після українського вечора боксу в США.

Усик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в СШАУсик, Гвоздик і Ломаченко викликали захват соцмереж трьома перемогами в США

Нагадаємо, що поєдинки відбулися 9 квітня по Києву арені MGM National Harbor в США.

До речі, відомий футболіст підтримав Ломаченка, Усика та Гвоздика перед боями.