"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк

Четвер 09 листопада 2017 16:15
"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк
Колаж (РБК-Україна)

Ні одне авто з представлених не їздить

Так зване "Міністерство внутрішніх справ" "ЛНР" передало в розпорядження "міністерств" автомобілі, які були конфісковані після дорожніх аварій.

Про це на апаратній нараді з главою "ЛНР", повідомив самопроголошений "міністр "ЛНР" Сергій Козьяков, передають "Новости Донбасса".

"20 жовтня радою міністрів було прийнято постанову про врегулювання деяких питань, пов'язаних з відповідальним зберіганням, взятих відповідно до законодавства ЛНР автомобілів, а також безгоспних легкових транспортних засобів та мікроавтобусів. Я прошу, щоб на нас не ображалися. Після цієї постанови у нас збільшилася кількість прохань передати хоч якесь транспортний засіб у користування міністерств. Звернень досить багато. МВС передало нам 10 коштів. Будь ласка вибирайте, що кому подобається. Ні одне з них не їздить, вони після ДТП", – сказав він.

Також Козьяков показав фотографії конфіскованих машин.


"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк"Вибирайте, що кому подобається": терористи "ЛНР" показали свій "втомлений" автопарк
 

Фото: Автопарк терористів (novosti.dn.ua)

Нагадаємо, що ватажок бойовиків "ЛНР" Олександр Захарченко вкотре відзначився своєю дурістю і безграмотністю. Він заявив, що окупована територія Донбасу йде "православне російське право". Таке вираз бойовика прозвучало під час відкриття студентських ігор "Міжнародна модель ООН".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся