ua en ru

Журналіст назвав найкращий момент для повернення Криму

Журналіст назвав найкращий момент для повернення Криму Фото: Крим повернеться до складу України

Павло Казарін розповів, коли і при яких умовах Київ поверне анексований півострів

Єдине вікно можливостей для повернення українських прапорів в Крим настане тоді, коли мир і стабільність стануть головним дефіцитом у Росії. Таку думку у своєму блозі на сайті "Крим.Реалії" висловив відомий журналіст Павло Казарін.

"Іноді говорять про те, що повернення України в Криму неможливо - тому що глибина дрейфу півострова від материка велика і з кожним роком буде лише зростати. Але автори цих промов не розуміють одного. Перше, що доведеться говорити українському політику, який приїде в український Крим, це - "ми вам продукти привеземо", - упевнений журналіст.

Казарін зазначив, що незабаром "Крим буде дезорієнтований - як виявився дезорієнтований Донбас, який мріяв про СРСР, а отримав натомість Сомалі".

"І в цей момент знову відбудеться розмежування ядерних прихильників Росії і тих, хто просто прагне стабільності і прогнозованості. І тому стабільність і прогнозованість стане першим, що пообіцяє перший український політик, який приїде в Крим після зміни прапорів. Якщо ця фраза не буде актуальною, то приїхати на півострів українському політику просто не вдасться", - резюмував він.

Раніше Джемілєв розповів, чому РФ буде змушена повернути анексований Крим.