ua en ru

Журналіст розповів про "військові збори" в "ДНР"

Журналіст розповів про "військові збори" в "ДНР" Фото: "Військові збори" в "ДНР"

За словами Казанського, люди на "зборах" нагадували колону військовополонених або ув'язнених

Поки в Україні святкували надання безвізового режиму, в Донецьку бойовики "ДНР" мобілізували мирне населення на "військові збори". Про це на своїй Facebook-сторінці написав відомий журналіст Денис Казанський.

За його словами, 27 тис. чоловіків рано вранці посадили в автобуси і відвезли на військовий полігон під Торезом.

"Звезені в автобусах люди нагадували колону військовополонених або ув'язнених. Схожість посилювали озброєні бойовики, які спостерігали за колоною і стежили, щоб ніхто не втік. Тих, хто ухилився від мобілізації, обіцяли прирівняти до дезертирів", - зазначив він.

Журналіст розповів про "військові збори" в "ДНР"

Фото: У "ДНР" організували "військові збори"

Казанський зазначив, що три роки тому цих людей безкоштовно возили на футбол, на один з найкращих стадіонів Східної Європи - "Донбас-Арену".

"А тепер їх звільнили від страшного українського ярма, і сьогодні вони знаходяться в абсолютно безправном становище дешевого витратного матеріалу... Навіщо потрібен безвізовий режим? Нехай в "гейропу" їздять кляті "бандерівці"! А справжній російський патріот повинен страждати і готуватися померти за Путіна", - написав журналіст.

Журналіст розповів про "військові збори" в "ДНР"

Фото: "Військові збори" в "ДНР"

Казанський також звернув увагу на те, що "військові збори" тривали всього один день, тому ніякої практичної користі від такої підготовки не було - все робилося "заради показухи і картинки для ЗМІ".

Журналіст розповів про "військові збори" в "ДНР"

Фото "Військові збори" в "ДНР"

За словами журналіста, мобілізували людей на збори, як зазвичай, з допомогою загроз.

"У цій "народній республіці" так і повинно бути. Не життя, а казка! Справжній російський світ, як замовляли", - резюмував Казанський.

До речі, ватажок ДНР готовий мобілізувати на війну з Україною всіх жителів окупованого Донбасу.