ua en ru

У київському зоопарку влаштували день народження для хижого прайду

У київському зоопарку влаштували день народження для хижого прайду Фото: День народження лев'ячого прайду

Три левиці і лева при публіці взяли участь в імпровізованому родео

У столичному зоопарку влаштували день народження для своєї лев'ячого прайду – трьох левиць Христини, Дарини, Лілії і лева Геркулеса. 28 січня їм виповнилося 8 років. Сюжет про це показав ТСН.

Щоб порадувати іменинників, співробітники парку влаштували для них "левине родео". На очах у дітей і дорослих, які відвідали зоопарк в цей день, була змонтована пружинна платформа-качалка, яка і стала подарунком для тварин. Вона служить своєрідним тренажером, покликаним імітувати полювання тварин в дикій природі.

"День народження львів, як і інших наших великих тварин, ми святкуємо щорічно, але сьогодні це особливе дійство – ми перейняли досвід американських і європейських зоологічних парків, і за їх зразком будемо покращувати побут наших вихованців, – розповів заступник генерального директора київського зоопарку Сергій Харків.

Геркулес, Христина, Дарина та Лілія – з одного посліду. До Києва вони приїхали з Калінінграда в 2009 році зовсім маленькими, а виросли і змужніли вже в Україні. Господинею прайду сьогодні є левиця Христина. Дарина і Лілія час від часу вступають з нею в суперечки, але у всіх верх бере Крісті.

У київському зоопарку влаштували день народження для хижого прайдуУ київському зоопарку влаштували день народження для хижого прайду

Фото: Леви залишилися задоволені подарунком

Нагадаємо, зоопарки та океанаріуми всього світу влаштували змагання за право називатися володарем самого милого тварини.