ru ua

Показ "Витоки" став найяскравішою на Ukrainian Fashion Week

Показ "Витоки" став найяскравішою на Ukrainian Fashion Week Фото: Національні українські костюми вже вдруге "пройшли" по подіуму UFW

Автентичний одяг українців залишила далеко позаду всі вигадки сучасних модельєрів

В неділю 18 жовтня на Українському тижні моди відбувся показ "Витоки", присвячений національному одязі українців. Вперше захід пройшов у попередньому сезоні UFW, на цей раз колекція була представлена багатшими і з демонстрацією супутніх предметів побуту, прикрас, музичних інструментів і фотографій наших предків. Крім того, своїми роботами проект спробували прикрасити художники Тіберій Сільваші, Анна Надуда, Олександр Бабак та інші.

Фото: Манекенниці користувачам Мережі не сподобалися, а от від козака всі в захваті

Фото з показу миттєво розійшлися по Мережі. Причому їх коментують українці в усіх куточках земної кулі - від Аляски до Австралії.

Наприклад, Kateryna Lutsiuk пише в Facebook: "Потішно виглядає этничная одяг з сучасним трендом примружувати очі і закидати голову для фото". Їй вторить Слава Слава: "Дизайнери, одягайте цю красу на моделей без фарбованого блонду, силікону і сережок в носі - не личить ця краса до "тої краси". А Larysa Pani каже: "Зовсім не підходить вираз обличчя моделей, як зомбі, до вбрання. Було б набагато краще якби вони були "живі".

Особисто присутній на показі Василь Мосійчук звертає увагу на його мовний аспект: "Дуже приємно, що український одяг притягує, але погано те, що ті, хто представляв так звань український недільний показ, не говорять українською мовою ... лише одна людина заговорила українською... ви лише вдумайтеся український недільний показ моди в Україні становили українці які не володіють українською ... Уявіть собі що думали іноземці які слухали дані представлення ... Одна подруга з Німеччини мене запитала: "Хіба це українці?"

Наталія Пралич зауважує, що "це дуже сильно стилізований і вже тому не автентична національна одяг, багато чорного, що зовсім не характерно для національних українських костюмів". Іван Грозненко ж реагує на показ коментарем "як же мені все це нагадує Росію 90-х.....))"

Втім, таких коментарів показу "Витоки" в рази менше, ніж захоплених, в дусі "Повернення до наших національних традицій є найціннішою зміною у свідомості українців, змінами, які повною мірою нададуть кожному українцю пишатися тим, що ми всі є народом славетної країни!!!" (Elena Markevich).

А Nadiya Besarabets резюмує: "Це, певно, найкращий Fashion week в Україні".

До речі, про місце проекту "Витоки" у структурі UFW в інтерв'ю Styler розповіла особисто керівник заходу Ірина Данилевська.