ua en ru

Позбавили права голосу: у Меган Маркл знову проблеми

Позбавили права голосу: у Меган Маркл знову проблеми Меган Маркл і королева Єлизавета II (GettyImages)

Меган Маркл тепер не зможе вибирати собі помічників та секретарів

Меган Маркл, яка вже офіційно пішла в декрет і готується до народження свого первістка, позбавлена права голосу в інтернеті, так як королева Єлизавета II вирішила взяти герцогиню під свій особистий контроль.

Королева Єлизавета II довго терпіла незалежну поведінку Меган Маркл і вирішила навести порядок. Для цього вона не тільки заборонила їй спілкуватися в соціальних мережах, але і призначила їй команду секретарів і особистих помічників.

Причиною для таких кардинальних кроків стала вечірка на честь майбутнього малюка і скандал з батьком Меган Маркл.

Герцогиня Сассекська і її чоловік принц Гаррі довго домагалися дозволу переїхати з Кенсінгтонського палацу в особняк Форгмор Хаус у Віндзорі. І коли вони цей дозвіл нарешті отримали, то з'ясувалося, що штат службовців в королівському палаці також буде розділений і частина з них відправиться разом з молодою парою.

Вибрати помічників самостійно їм не дозволили, і королева Єлизавета II повідомила онукові, що вона сама вибере і затвердить нових помічників, а секретаріат буде розташований в Букінгемському палаці і працювати буде під її наглядом.

Позбавили права голосу: у Меган Маркл знову проблеми

Меган Маркл і королева Єлизавета II (GettyImages)

Також Меган Маркл і принца Гаррі позбавили доступу до всіх облікових записів Кенсінгтонського палацу, а завести нові їм також не дозволили. Всі новини про молоду пару тепер будуть розміщувати тільки на офіційному сайті Букінгемського палацу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що стало відомо, як будуть виглядати Меган Маркл і принц Гаррі в старості.

А також розповідали про те, що Меган Маркл несподівано зважилася на сміливий крок по відношенню до своєї сім'ї.