ua en ru

У Меган Маркл нове прізвисько: як називають герцогиню

У Меган Маркл нове прізвисько: як називають герцогиню Меган Маркл дали нове прізвисько (фото: GettyImages)

Меган Маркл знову натрапила на нелюбов персоналу через свій характер

Меган Маркл отримала нове не дуже приємне прізвисько. Робочий персонал між собою називає герцогиню Сассекську не дуже приємно - "Me-gain", пише західний таблоїд Daily Mail.

Справа в тому, що у перекладі "Me-gain" означає "Я отримую". Таке прізвисько герцогині дали за зайву вимогливість і нетерплячість. Відзначається, що Меган Маркл здатна довести до сліз робочий персонал і розбудити їх о п'ятій ранку з робочими питаннями.

Таблоїд зазначає, що нова інформація про відносини Макрл і персоналу з'явилася через кілька тижнів після звільнення її особистого асистента.

Раніше їй вже давали прізвисько, наприклад "Складна герцогиня", нагадує Daily Mail. Тоді Кенсінгтонський палац відмовився від коментарів.

У Меган Маркл нове прізвисько: як називають герцогиню

Меган Маркл дали нове прізвисько (фото: GettyImages)

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Меган Маркл змусила принца Гаррі розпрощатися з другом дитинства, який наполягав на тому, щоб принц Гаррі одумався і не одружувався з Меган.

Раніше ми писали про те, що дитина Меган Маркл і принца Гаррі, яка зовсім скоро з'явиться на світ, не буде носити прізвище своїх батьків, а отримає прізвище, похідне від титулу герцогів.