ru ua

Сподівалася на примирення: брат Ані Лорак розповів подробиці її розлучення

Сподівалася на примирення: брат Ані Лорак розповів подробиці її розлучення Колаж РБК-Україна

Виконавиця довгий час намагалася вберегти шлюб

31 січня відома виконавиця Ані Лорак офіційно розлучилася з Муратом Налчаджіоглу. За словами брата співачки, вона до останнього сподівалася врятувати шлюб. Про це інформує ТСН.

Переживання Лорак щодо розлучення вже давно ослабли. "Я думаю, що основне переживання - криза в минулому. Це вже залишки. Вона вже пережила пік, це вже така, більш формальна ситуація", - сказав брат Лорак.

Він додав, що виконавиця до останнього намагалася врятувати шлюб і сподівалася на примирення. Однак відстань все зруйнувала. Оскільки у Мурата був бізнес в Україні, а Лорак останні роки працювала в РФ.

"Вона берегла, як могла. Це було її життя, любов. Вона берегла шлюб до останнього, намагалася його тримати до останнього. Була надія, якби вони жили в одній країні, не окремо. Тобто, це були якісь проблеми, пов'язані з роботою. Воно затягнулося і переросло в таку ситуацію, що неможливе існування сім'ї в різних країнах", - прокоментував Ігор.

Разом з тим, Куєк розповів, що екс-подружжя вже вирішили питання щодо опіки над спільною дочкою Софією. Дівчинка буде жити разом з мамою, оскільки фінансове питання в їх сім'ї не є проблемою і вона має можливість дати все, що дочці потрібно.

Також Ані Лорак не перешкоджає спілкуванню Мурата з Софією і не приховує ніяких образи. "У неї немає якоїсь злості. Навпаки, вона рада, що Мурат спілкується з донькою, виявляє таке бажання", - додав Ігор.

Нагадаємо, що, якщо вірити астрологам, то розлучення Лорак саме в цей день було неминучим. Якщо вірити експертам, це розлучення обіцяє Кароліні фінансові втрати.

До речі, ми зібрали для вас топ-6 найбільш романтичних фото екс-коханих - Ані Лорак і Мурата Налчаджіоглу. Казкова історія кохання тривала близько 13 років.

Раніше Styler писав про те, що Кароліні приписали роман з популярним співаком. І це не Сергій Лазарєв.