ru ua

У нього немає шансів: дитину Маркл будуть ростити окремо від дітей Кейт Міддлтон

У нього немає шансів: дитину Маркл будуть ростити окремо від дітей Кейт Міддлтон Меган Маркл (фото: instagram.com)

Дитина герцогів Сассекських зможе сама вибрати свою майбутню професію

Майбутню дитину Меган Маркл, яку нещодавно звинуватили в тому, що вона загнала принца Гаррі в депресію, будуть ростити і виховувати окремо від дітей Кейт Міддлтон, оскільки у сина або дочки Меган і Гаррі майже немає шансів зайняти британський трон, пише журнал OK.

Нащадкові герцогів Сассекських, який має народитися вже навесні, уготована зовсім інша доля, ніж дітям принца Вільяма, тому і виховувати їх будуть по-різному.

Дитина Меган буде зростати у Фрогмор хауз, куди незабаром переїдуть принц Гаррі з дружиною, а діти Кейт Міддлтон ростуть в Кенсингтонському палаці.

Більш того, принц Гаррі не хоче, щоб його дитина жила під прицілами сотень камер, як це доводиться робити дітям його брата. Звичайно ж у правнука або правнучки Королеви Єлизавети II, яка нещодавно розкритикувала Меган за скандал з листом її батькові, будуть свої обов'язки, і вона не зможе уникнути публічності.

Але при цьому дитина Меган Маркл зможе зайнятися, наприклад, професійною кар'єрою, і у неї буде більше свободи для прийняття рішень, ніж у принца Джорджа, принцеси Шарлотти і принца Луї.

До речі, близькі друзі герцогині Сассекской побоюються за те, як цькування, якому вона піддається в соцмережах, може відбитися на ній і її майбутній дитині.