ua en ru

Помер знаменитий актор Люк Перрі: усі подробиці

Помер знаменитий актор Люк Перрі: усі подробиці Фото: Люк Перрі (facebook.com/coyluther perryiii)

Люку Перрі було всього 52 роки

Голлівудський актор Люк Перрі, який нещодавно переніс важкий інсульт, помер в понеділок, 4 березня в лікарні Святого Йосифа в Бербанку. Про це повідомляє видання TMZ.

Як повідомляється, Люк Перрі помер після перенесеного інсульту. Поруч з ним знаходилися його близькі і друзі, яким повідомили про те, що збиток від інсульту може виявитися набагато сильніше, ніж передбачалося спочатку.

Кой Люк Перрі народився 11 жовтня 1966 року в штаті Огайо. У 12 років захопився акторською діяльністю і після школи поїхав до Лос-Анжелесу, щоб стати актором. Але протягом перших кількох років у Голлівуді він займався виробництвом дверних ручок і укладанням асфальту.

Помер знаменитий актор Люк Перрі: усі подробиці

Фото: Люк Перрі (GettyImages)

І як він зізнавався в одному з інтерв'ю – йому довелося пройти 215 невдалих проб в кіно, перш ніж йому запропонували знятися в рекламі. Після цього він засвітився в музичному кліпі і в 1987 році він отримав свою першу роль в серіалі "Люблячі". Після цього він зіграв в невеликому серіалі "Інший світ".

Після цього Люк Перрі отримав роль Ділана МакКея в молодіжному серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210". При чому він спочатку пробувався на роль Стіва, якого зіграв Іан Зірінг.

У 1995 році Перрі йде з серіалу після шести сезонів, але через три роки знову повертається до зйомок. Як він зізнався в одному з інтерв'ю – причиною стало фінансове питання.

"До самої своєї смерті мене будуть пам'ятати, як Ділана МакКея. Це я його створив. Він мій", - так Перрі говорив про роль, яка зробила його дуже відомим.

Помер знаменитий актор Люк Перрі: усі подробиці

Фото: Люк Перрі (GettyImages)

Крім серіалу "Беверлі Хілз", Люк Перрі знявся в таких фільмах як "Баффі – винищувачки вампірів", "Передсмертне блаженство", "8 секунд", "Нормальне життя", "Вторгнення", "Заколот", "П'ятий елемент", "Ті, що переслідують бурю" і "Останні герої". Знімався у багатьох телевізійних проектах і не відмовлявся від епізодичних ролей у серіалах, грав у театрі. В останні роки він знімався в популярному серіалі "Ривердейл".

Був номінований на премію People's Choice Awards за роль маніяка-ґвалтівника Ноа Сиберта в шоу "Закон і порядок: Спеціальний корпус". Раніше він був двічі номінований на премію TV Land Award за серіал "Беверлі Хіллз, 90210".

У 1993 році одружився на Рейчел Мінні Шарп. У 1997 році у них народився син Джек, а в 2000 році дочка Софі.

27 лютого Люк Перрі переніс інсульт і був госпіталізований до лікарні. Вранці 4-го березня він помер у віці 52 років.