ua en ru

"Гумор його був щільним": пішов з життя відомий український комік

"Гумор його був щільним": пішов з життя відомий український комік Ілюстративне фото (Styler, колаж)

Він був "королем" імпровізації

У суботу, 19 січня, стало відомо про загибель українського коміка і "короля" імпровізації Насіння Лившина. Про це повідомив його друг Валерій Хаїт на своїй сторінці в Facebook.

Так, чоловік вразив Хаїта своїм умінням імпровізувати на будь-яку тематику, а його гумор "був щільним, насиченим. Це була справжня літературна гра словами".

"Фрази складалися миттєво і, хоча в них виразно звучала Одеса, вони були позбавлені вульгарності і тієї дурної одеської екзотики, де перекручування мови при всьому «майстерність» не замінює справжнього гумору", - сказав він.

"Гумор його був щільним": пішов з життя відомий український комік

Скріншот поста (facebook.com/valeriy.hait)

Більш того, Хаїт розповів, що Лившина закінчив будівельний інститут, а до моменту його випуску він вже був відомим в Одесі журналістом.

"Очолював в газеті "Комсомольська іскра" відділ "Козлотур", а в "Сузір'я Козлотура" Фазіля Іскандера писав іронічну прозу, пародії, дотепні одеські пісеньки", - підкреслив він.

"Гумор його був щільним": пішов з життя відомий український комік

Фото: український комік Семен Лівшин (facebook.com/valeriy.hait)

Нагадаємо, що нещодавно пішов з життя популярний гітарист британської групи The Hollies Ерік Хэйдок. Він помер у віці 75 років у своєму будинку.

Раніше повідомлялося, що в Канаді помер Майк "Бородач" Тейлор - лідер групи Walk off the Earth, яка грає в стилі інді-рок.

Ми також писали про те, що в Лондоні помер учасник групи Deep Purple Джон Лорд, який боровся з раком підшлункової залози.