ru ua

Не жалійте її: відомий продюсер про розлучення Ані Лорак

Не жалійте її: відомий продюсер про розлучення Ані Лорак Фото: колаж РБК-Україна

Сергій Перман був продюсером Кароліни з 2008 по 2013 рік

Колишній продюсер і директор "Ані Лорак продакшн" Сергій Перман заявив, що після розлучення поп-зірки з Муратом Налчаджіоглу вона не потребує співчуття. На його думку, Кароліні від цього тільки гірше, передає "КП в Україні".

Перман знає Ані Лорак вже багато років (був її продюсером з 2008 по 2013 рік). Він наголосив, що у артистки особливий характер, і якщо постійно мусолити тему розірвання її шлюбу, співачка ще довго буде повертатися до непростих спогадів.

Тому Сергій закликав журналістів і шанувальників Лорак тільки радіти за неї.

"Вона молода, красива, сповнена сил і, що найголовніше, кохана! Так що, чим менше уваги до цього питання, тим легше Кароліні", - заявив Перман.

Не жалійте її: відомий продюсер про розлучення Ані Лорак

Фото: Сергій Перман (instagram.com/sergeiperman)

Додамо, що продюсер має досвід роботи з безліччю відомих артистів з України та ближнього зарубіжжя. Зокрема, Перман співпрацював зі Світланою Лободою, Філіпом Кіркоровим, Лаймою Вайкуле та іншими іменитими поп-зірками.

Раніше повідомлялося, що брат співачки розповів про те, що Ані Лорак до останнього сподівалася врятувати шлюб, але її переживання щодо розлучення вже давно ослабли.

Нагадаємо, що, якщо вірити астрологам, то розлучення Лорак саме в цей день було неминучим. Якщо вірити експертам, це розлучення обіцяє Кароліні фінансові втрати.

До слова, ми зібрали для вас топ-6 найбільш романтичних фото екс-коханих - Ані Лорак і Мурата Налчаджіоглу. Казкова історія кохання тривала близько 13 років.