ua en ru

Удар в спину: мережа повеселило відео з новим конфузом Путіна

Удар в спину: мережа повеселило відео з новим конфузом Путіна Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Путін, звичайно, зробив вигляд, що нічого не сталося

22 листопада в російському Сочі відбувся тристоронній саміт, присвячений майбутньому Сирії, під час якого Володимир Путін "відзначився" черговим конфузом. Відео кумедного інциденту опублікувало російське співтовариство "Лентач" на своїй сторінці в Тwitter.

На зустрічі лідери Росії, Ірану та Туреччини зібралися, щоб обговорити шляхи політичного рішення врегулювання військового конфлікту в Сирії.

Конфуз стався, коли Путін попрямував до Ердогана, щоб потиснути йому руку. Лідер РФ відсунув стілець свого турецького колеги, впустивши його.

Ердогана, очевидно, здивувало така поведінка глави Кремля, так як той обернувся і подивився на перевернуте крісло. Відразу після події чоловік, який стояв за президентом Туреччини, швидко підняв крісло і поставив на місце. У свою чергу, Путін зробив вигляд, що нічого не сталося, і вийшов з-за столу переговорів.

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей інцидент.

"Теж мені, фсбшник. Я в школі незаметней такі справи робила", - жартує користувач Світлана.

"Розкажіть, що сталося зі стільцем? - Він впав", - іронізує інший користувач, натякаючи на знамениту фразу Путіна про долю підводного човна "Курськ".

"Сильний президент, з не менш сильною зовнішньою політикою (це виглядає так, ніби путіну 7 років і все, що він може зробити - впустити стілець (так і є)", - вважають в мережі.

Удар в спину: мережа повеселило відео з новим конфузом Путіна

Скріншот коментарів (twitter.com/oldLentach)

Удар в спину: мережа повеселило відео з новим конфузом Путіна

Скріншот коментарів (twitter.com/oldLentach)

Нагадаємо, що журналістка, історик і лауреат Пулітцерівської премії Енн Епплбаум розповіла, чого найбільше боїться президент РФ Володимир Путін в Україні.

За словами журналістки, побоювання Путіна є ідеологічними.

Також повідомлялося про те, що російський карикатурист Сергій Йолкін показав нову роботу про президента Росії Володимира Путіна та його дії в Сирії. У новій карикатурі Йолкін висміяв заяву Путіна про завершення військової операції в Сирії.

На малюнку зображені Путін, застрягший однією ногою в болоті, де можна побачити напис "Сирія". "Ми завершуємо тут операцію", - наголошується в написі на карикатурі.