Бійці АТО і діти пройшли реабілітацію в Хорватії

Бійці АТО і діти пройшли реабілітацію в Хорватії
Фото: Івіца Пірич і боєць АТО (mil.gov.ua)

Двісті людей вирушили на відпочинок до Європи завдяки гуманітарній місії хорватського футболіста

У Хорватії завершується реабілітація та відпочинок 50 українських військовослужбовців та 150 дітей, серед яких діти тих, хто віддав життя за Україну, поранених бійців і переселенців. Ініціатором гуманітарної акції став відомий хорватський футболіст Івіца Пірич, повідомляє Міністерство оборони України.

"Вони побачили, як живе Європа, як тут ставляться до людей. Для мене це було дуже важливо, адже з кожною подорожжю розширюється світогляд українців! Спасибі української влади, яка так високо оцінила мою допомогу країні, і простим українцям! Дякую і всім учасникам моєї акції - дітям і військовим! За ваші захоплення, посмішки, емоції і листи. Мені дуже приємно!" - каже Пірич.

 

Бійці АТО і діти пройшли реабілітацію в ХорватіїБійці АТО і діти пройшли реабілітацію в ХорватіїБійці АТО і діти пройшли реабілітацію в ХорватіїБійці АТО і діти пройшли реабілітацію в ХорватіїБійці АТО і діти пройшли реабілітацію в Хорватії

 

 

Фото: Українські військові і діти в таборі гуманітарної місії Івіци Пирича в Хорватії (mil.gov.ua)

Відзначимо, що в рамках гуманітарної акції Пірича в Хорватії вже реабілітувалася і відпочила в цілому тисяча українців. У 2017 році учасниками гуманітарної акції стануть особи, що незаконно утримувалися терористами, військовослужбовці з важкими пораненнями і діти, які втратили батьків на війні.

До речі, з музею АТО в Дніпрі вандали вкрали частину скульптури українським воїнам.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся