ua en ru

Бійці АТО подякували "Океану Ельзи" за шалений концерт на Донбасі

Бійці АТО подякували "Океану Ельзи" за шалений концерт на Донбасі Фото: Океан Ельзи з Лисичанську (facebook.com/okeanelzyofficial / Вікторія Квітка)

Для військових, які несуть службу на передовій, виступ популярного гурту став справжнім святом

Воїни 93-ї ОМБр захищають Україну на Луганщині і змогли потрапити на концерт "Океану Ельзи" в Лисичанську. Бійці відгукнулися із захватом та подякували Святославу Вакарчуку за підтримку. Про це вони написали у Facebook.

"Воїни, що приїхали просто з опорних пунктів, розташованих безпосередньо на лінії зіткнення, поринули в атмосферу патріотичного драйву разом із місцевими жителями Сєвєродонецька та Лисичанська", - відзначили у повідомленні.

Бійці АТО подякували "Океану Ельзи" за шалений концерт на Донбасі

Скриншот поста акаунта facebook.com/93OMBR

Бійці відзначили, що дуже вдячні за пісню "Без бою", яку Вакарчук присвятив українським героям.

"Навіть не зважаючи на шалену зливу, що накрила прифронтові міста й стадіон, де проходив концерт, військовослужбовців, які поверталися на позиції, переповнювали потужні позитивні емоції. Також, бійцям однієї з механізованих рот Святослав Вакарчук залюбки підписав червоно-чорний прапор. Дякуємо гурту "Океан Ельзи" за справжнє свято і щиру підтримку!" - пишуть військові.

altaltaltaltalt

Фото: Бійці АТО на концерті "Океану Ельзи" в Лисичанську (facebook.com/93OMBR)

Сам Вакарчук з тремтінням у голосі говорив про українських військових на Донбасі.

"Я хочу сказати, що ніхто з нас не робить так багато задля нашого спокою і миру в Україні, як наші мужні захисники. Хлопці, тримайтесь, ми завжди з Вами!" – сказав він під час концерту.

Нагадаємо, що у Лисичанську Луганської області "Океан Ельзи" дав безкоштовний концерт для військових і місцевих жителів Донбасу, в тому числі з окупованих територій.

До речі, Святослав Вакарчук емоційно подякував за концерт на Донбасі.