ru ua

У Черкасах пенсіонер відкрив незвичайний клуб танців

У Черкасах пенсіонер відкрив незвичайний клуб танців Фото: Клуб танців (pixabay.com/Bernard-Verougstraete)

Учні клубу вивчають безліч танцювальних напрямків

У Черкасах 77 річний пенсіонер відкрив клуб танців для пенсіонерів. Про це повідомляє місцевий портал "Черкаси-онлайн".

Олександр Ковальчук, 77 –річний пенсіонер-денсер вальсує з дитинства. З роками його захоплення танцями переросло з хобі в професію.

Протягом останніх чотирьох років він проводив безкоштовні заняття для всіх бажаючих в Соснівському територіальному центрі соціальної допомоги, а потім з'явилася ідея відкрити школу для всіх бажаючих.

У репертуарі клубу кілька напрямків: фокстрот, квікстеп, самба, румба і навіть ча-ча-ча.

Стати учнями незвичайної школи захотіли близько півсотні черкаських пенсіонерів.Танцівники самі шиють костюми та ставлять свої номери. Крім того, пенсіонери-денсеры мріють про велику сцену.

Одна з учениць Олександра Ковальчука, Алевтина Сегеда, зізнається, що раніше зовсім не вміла танцювати, а при відвідуванні клубу у неї розкрився талант.

Для приємної атмосфери пенсіонери використовують легкий грим і яскраві костюми - саме так вони розучують танцювальні па під керівництвом Олександра Ковальчука.

На даний момент, учні клубу танців вже вивчили більш 30 танців, в список входять латиноамериканські та бальні танці.

Заняття проходять двічі на тиждень по дві години. За словами пенсіонерів, завдяки цим заняттям танцями, вони зберігають своє здоров'я, продовжують своє життя і просто молодіють на очах.

Відео: Клуб танців в Черкасах (YouTube/Телекомпанія Рось)

Нагадаємо, заборонену в Україні співачку висміяли за танці в "сорочці".

Російська співачка Лоліта Мілявська влаштувала невеличке шоу прямо в аеропорту в США перед польотом у Нью-Йорк. Заборонена в Україні співачка стала танцювати прямо в залі очікування, чим викликала здивування в оточуючих. Однак не всі оцінили таку витівку Мілявської, і писали їй невтішні коментарі. Користувачі мережі відзначали безглуздий вигляд артистки.

До речі, українська співачка показала, як готується до польоту в космос"