ru ua

Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)

Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео) Фото: Чернігів під водою (facebook.com/igor.zinkevych)

Під воду пішли стоянки з автомобілями

У суботу, 30 червня, через рекордну норму опадів, що випали, частина міста Чернігова пішла під воду. Про це повідомляє ТСН.

У місті підтоплено близько 90 дворів та 20 вулиць. У деяких місцях рівень води сягає майже два метри. На одній з вулиць парковку для автомобілів затопило так, що видно лише верхівки мікроавтобусів і невеликих вантажівок.

Як повідомляє ДСНС, станом на 12 годину дня, рівень води спав, люди із затоплених будинків евакуйовані, трьом з них знадобилася медична допомога і вони були передані лікарям.

Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)

Фото: Чернігів під водою (cn.dsns.gov.ua)

Комунальники попереджають, що місто найближчим часом може залишитися без водопостачання.

"У зв'язку з негодою в місті склалася аварійна ситуація, в тому числі і на об'єктах КП Чернігівводоканал. Аварійні служби займаються відкачуванням води з КНС міста. У разі затоплення КНС може бути припинено водопостачання Чернігова. У зв'язку з цим оперативного реагування на підпір каналізації поруч з будинками - не буде, через відсутність техніки та людей, які задіяні на порятунок ключових об'єктів міста", - йдеться в повідомленні комунальних служб Чернігова.

Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)Чернігів через негоду пішов під воду (фото, відео)

Фото: Чернігів під водою (facebook.com/igor.zinkevych)

На даний момент в місті працює 59 чоловік особового складу ДСНС. Вони задіяли 18 одиниць спеціальної техніки, 2 гумових човна та 13 мотопомп, якими відкачують воду.

Відео: Чернігів під водою (YouTube/Чернігів LIVE)

До речі, у мережі показали наслідки негоди в Чернівцях.

Учених шокували результати дослідження у Чорному морі