ua en ru

Ганьба! Під Києвом чиновника закидали яйцями (відео)

Ганьба! Під Києвом чиновника закидали яйцями (відео) Колаж РБК-Україна

Активісти розповіли, в чому звинувачують чиновника

У Київській області активісти під час позачергової сесії районної ради закидали яйцями чиновника Сергія Гришко. Відео інциденту було опубліковано сторінці "Стоп корупція" в соціальній мережі Facebook.

Активісти громадської організації "Традиція і порядок", які звинувачують голову Броварської районної ради Сергія Гришко в багатомільйонних відкатах, відвідали позачергову сесію і висловили свій протест чиновнику.

Як вони повідомили, Сергій Гришко – колишній член "Партії Регіонів". За час свого перебування на посаді голови, він, користуючись службовим становищем, реалізує гроші через підконтрольні структури і краде бюджет усього району. У сім'ї голови є асфальтові і бетонні заводи і протягом багатьох років бюджетні кошти спрямовуються на ці підприємства, де якість бетону та асфальту не відповідають нормам ДБН. За даним фактом навіть відкрито кілька кримінальних справ.

Крім того, за словами активістів, Сергій Гришко був причетний до лобіювання інтересів "Піщаної мафії" і організації мережі підкупу голосів.

Під час засідання районної ради активісти вимагали зупинити "дерибан" коштів, а потім закидали Гришко яйцями з криками "Ганьба!" Після цього в залі сталася сутичка і бійка. В ситуацію змушені були втрутитися співробітники правоохоронних органів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Львові закидали помідорами антиукраїнського блогера.

А також розповідали про те, що одіозного нардепа в Бердянську облили зеленкою.