ru ua

Екс-депутат Госдуми РФ заявив, що до створення "ЛДНР" причетний син Януковича

Екс-депутат Госдуми РФ заявив, що до створення "ЛДНР" причетний син Януковича Фото: Олександр Янукович (прес-служба МАКО)

Він упевнений, що той фінансував терористів

Олександр Янукович причетний до створення "ДНР" і "ЛНР". Про це після допиту в Оболонському райсуді заявив екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов. передає "Укрінформ".

За його словами, син Януковича фінансував терористів з грошей, які його "сім'я" отримала за відмову від асоціації з ЄС і при дотриманні проросійського курсу.

"За тією інформацією, яка у мене є, першочерговий етап того, що там відбувалося, з утворенням "ЛНР" і "ДНР", фінансувався конкретно Олександром Януковичем. Чому? Тому що в цьому світі мовою, зрозумілою вашому колишньому президенту, йому зробили "пред'яву", що "ми тобі грошей відвантажили, а ти не виконав свої зобов'язання, так давай роби щось корисне", - заявив екс-депутат.

Пономарьов зазначив, що від Януковича вимагали залишатися президентом і робити так, що Україна не йшла в ЄС або НАТО, а залишалася в російській сфері впливу.

"Як наслідок, Янукович, втратив владу, і країна різко "хитнулася" на Захід. Тобто стало не краще, а гірше. І говорили, що це якраз результат невмілих дій президента. Що він сам своїми руками розхитав ситуацію", - додав Пономарьов.

Раніше Пономарьов також заявив, що лист Януковича Путіну було фальшивим.