ua en ru

"Ейфорія проходить": блогер розповів, де Путін може розв'язати нову війну

"Ейфорія проходить": блогер розповів, де Путін може розв'язати нову війну Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Військова агресія може початися, щоб відвернути увагу від Криму

Російський політолог Станіслав Бєлковський розповів, де Росія може розв'язати наступну війну. На його думку, це може статися на території Молдови. РФ може це зробити для відволікання уваги світової громадськості від Криму.

Про це політолог повідомив в ефірі YouTube-каналу "Собчак проти всіх".

"Ейфорія, пов'язана з приєднанням півострова в 2014 році, минає. Вона проходить на півострові, вона проходить у Росії в цілому. До чого це може призвести? До пошуку нових приводів і причин для нової війни. Щоб відвернути від стану та стану справ в Криму", – заявив він.

На думку Бєлковського, Крим повинен мати державну незалежність.

"В атмосфері війни, в якій ми живемо, приводом для війни може бути один помах мізинцем, один поганий сон, який побачить чинний російський лідер Володимир Путін. Ми повинні осмислити наслідки приєднання Криму і йти, як зорієнтувала нас Ксенія Собчак, до нового міжнародно визнаному референдуму про статус півострова. Я як фізична особа-експерт волів би повну державну незалежність Криму", – заявив Бєлковський.

Бєлковський вважає, що творче меншість вже втомилася від війни.

"Навіть якщо більшість населення країни не втомилося від війни, від неї цілком стомлено активне творче меншість. А більшість йде історично за активною творчою меншістю, втомиться завтра. І ця втома може вийти Росії істотно боком", – підсумував політолог.

Як раніше повідомлялося, блогер розповіла про "покращення" життя на Донбасі.