Гройсман вибачився перед львів'янами за "пожежний прокол" Зубко

STYLERLIFE        01.10.2016 - 08:30
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gpv.ua)
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gpv.ua)

Рішення проблеми палаючого терикону фабрики доручено іншому чиновникові

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман публічно вибачився перед львівянами за бездіяльність віце-прем'єра-міністра Геннадія Зубка. Мова йде про вирішення проблеми палаючого терикону збагачувальної фабрики "Червоноградська" у Львові.

"Я хочу вибачитися за терикон, що два місяці віце-прем'єр-міністр, якому доручив, нічого не зробив, на превеликий жаль. Я зробив йому зауваження з цього приводу з точки зору, що байдужість і безвідповідальність я терпіти не буду. Вибачте, що мій колега так несерйозно поставився до цієї проблеми", – сказав Гройсман.

За його словами, він вже передоручив рішення даної проблеми іншому своєму заступникові – Володимиру Кистиону.

Скандал між Гройсманом і Зубко виник в Раді 9 вересня 2016 року під час Дня уряду. Тоді глава уряду жорстко відреагував на відмову Зубко відзвітувати у Верховній Раді щодо ситуації навколо пожежі на териконі під Львовом.

"Ти ще раз так скажеш, я тебе вижену нах... звідси", – сказав Гройсман.

Згодом Геннадій Зубко в інтерв'ю ЗМІ піддав критиці Гройсмана за публічне використання ненормативної лексики. На його думку, якщо виникає необхідність "в міцних виразах", значить, закінчилися всі аргументи.

У свою чергу депутати Львівської обласної ради на нещодавній сесії визнали, що ситуація з палаючим териконом загрожує екологічною катастрофою всьому регіону. Проблеми зі здоров'ям вже відчувають жителі Червонограда, Соснівка, Гірника, Межиріччя і Селеца.

А тим часом Кабінет міністрів України погодив залучення Львовом кредиту Європейського інвестиційного банку на рекультивацію Грибовической сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного комплексу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top