ua en ru

"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення

"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення Алекс Топольський (фото: instagram.com/alexander_topolsky)

Головний герой 12-го сезону романтичного реаліті "Холостяк", яке стартує на телеканалі СТБ 4 березня, 32-річний бізнесмен Алекс Топольський поділився своєю думкою про те, як має проходити перше побачення.

На своїй сторінці в Instagram чоловік порадив не влаштовувати з першої зустрічі подобу співбесіди і намагатися відразу ж дізнатися все про партнера.

"Виходячи зі свого власного досвіду ствердно акцентую увагу на тому, що на першому побаченні не треба розповідати про себе все! І не треба намагатися дізнатися про людину все!" - вважає Топольський.

Він вважає, що спочатку варто придивитися - а вірніше, принюхатися один до одного.

"Перше побачення - це так само, як у тварин, процес принюхування (знаю-знаю, звучить не дуже романтично), але це саме так. Принюхайтеся один до одного, зрозумійте, чи говорите ви мовою однієї зграї або при звуці приголосних від іншої людини у вас всередині все стискається", - радить новий "Холостяк".

"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення

Алекс вважає, що потрібно бути самим собою, "адже це скорочує час і енергію в майбутньому".

"А то поки ви будете здаватися не такими, якими ви є, витрачається багато часу, енергії і все одно в результаті вас зловлять на полічному", - з гумором зазначив він.

Наостанок бізнесмен нагадав, що перше побачення слід просто провести легко, весело і невимушено.

Нагадаємо, що Олександр родом зі Львова, він живе в Майамі і займається нерухомістю. Незважаючи на те, що він побудував в США успішний бізнес, так і не знайшов свою другу половинку і вирішив спробувати щастя на батьківщині.

"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побачення"Холостяк 12" Топольський розповів, яким має бути перше побаченняАлекс Топольський шукатиме своє кохання в Україні (фото: instagram.com/alexander_topolsky)