ua en ru

"Справжній герой": в мережі розповіли про бійця АТО, який після поранення одружився і готується до Паралімпіади

"Справжній герой": в мережі розповіли про бійця АТО, який після поранення одружився і готується до Паралімпіади Фото: Боєць ВСУ (facebook.com/ato.news)

Військовий вижив після важкого поранення

Боєць АТО після важкого поранення одружився на коханій дівчині і готується до Паралімпійських ігор. Історію військового Сергія у Facebook розповіла волонтер Наталя Юсупова

"Літо 14 року, початок війни, найважчі бої. Лікар каже мені, зайди в хірургію там перевели тільки з реанімації зовсім молодого хлопчика. Відкриваю двері в палату і бачу юне обличчя, на вигляд йому було 16, не більше. Сергійкові тоді було 19, він воїн 79 бригади, десантник. Їх бригаду накрило градами і йому відірвало ногу до самого стегна. Я зайшла і в мене серце мало не вистрибнуло, він так дивився на мене, моє материнське серце розривалося", - написала вона

Юсупова зазначила, що у хлопця були ускладнення, але він одужав. Після він одружився, поступив в університет і тренується разом з Паралімпійською збірною.

"Я дивлюся на нього, і тепер моє серце радіє. Приїжджаючи в Київ завжди приходить відвідати нас. Хлопчаки, скільки їх вже було і скільки їх ще буде. Справжні герої нашої країни!" – додав волонтер.

"Справжній герой": в мережі розповіли про бійця АТО, який після поранення одружився і готується до ПаралімпіадиВесілля бійця АТО (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

"Справжній герой": в мережі розповіли про бійця АТО, який після поранення одружився і готується до Паралімпіади

Тренування з Паралімпійської збірної (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

До речі, в мережі розповіли про бійця АТО, який дивом вижив після поранення в обличчя.