ua en ru

Відомий журналіст розповів, у кого Україна має попросити вибачення

Відомий журналіст розповів, у кого Україна має попросити вибачення Фото: Жураліст впевнений, що Україні є перед ким вибачитися (pixabay.com/Public_Domain_Photography)

Кримський татарин журналіст вважає, що є люди, перед якими стоїть вибачитися

Україна має попросити вибачення у героїв, які борються за Крим. Таку думку висловив журналіст Айдер Муждабаев на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/ayder.muzhdabaev

"Володимир Балух - герой України, герой кримського беззбройного опору ворогу. Разом з кримськими татарами він не здався духом і веде нашу спільну боротьбу за Крим, за єдину Україну, жертвуючи власною долею, але зберігаючи честь і гідність перед лицем ворога. Що ми можемо зробити для таких людей, як Володимир? Звичайно, боротися за їх особисту свободу усіма способами", - напсіал Муждабаев.

"Але морально ще важливіше, щоб ми тут, у вільній Україні, не зрадили їх, дієво підтримували боротьбу там. Не забували про Крим не на словах, а на ділі. На жаль, нам майже нічого пред'явити цим героям як власних досягнень для звільнення Криму . Це сором наших політиків і нашого суспільства, всіх нас, мій особистий сором. Пробачте нас, герої боротьби за Крим, ми будемо докладати всіх зусиль, щоб ситуація змінилася", - додав журналіст.

Нагадаємо, нобелівський лауреат українського походження записав звернення до земляків.