Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)

Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)
Фото: Арка Дружби народів (mapio.net)

У заході брали участь 20 осіб

Сьогодні вранці, 15 квітня, група екстремалів "захопила" Арку Дружби народів, щоб зустріти на ній світанок. Про це повідомляє "Інформатор".

"Ідея підкорити арку і зустріти на ній світанок народилася раптово, і ми, не замислюючись, втілили її в життя", - сказав один з учасників акції.

Початок підйому був запланований на 4:00 ранку, а у заході брали участь 20 осіб. Буквально за дві години їм вдалося піднятися на Арку, попередньо підготувавши камери, квадрокоптери і чай.

Звернемо увагу, що таємницю, як вони туди залізли, руфери розповідати відмовилися. Проте зізналися, що підкорили пам'ятку вперше.

Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)Київські руфери "захопили" Арку Дружби народів (вражаючі фото, відео)

Фото: руфери на Арці Дружби народів (Інформатор)

Слід уточнити, що на даний момент відео "захоплення" руферами Арки Дружби народів вже переглянуло понад 1,5 тисяч користувачів мережі. При цьому юзерів також хвилює питання, як і вдалося на неї видертися.

"Питання з залу – як туди заліз перший руфер?", - написала користувач Ірина Шинкаренко.

Відео: руфери на Арці Дружби народів (Інформатор)

Підкреслимо, що дані дії руферів є протизаконними і небезпечними.

До речі, китайський руфер Ву Йонгнінга випадково зняв на відео свою смерть, зірвавшись з 62-о поверху будівлі. Відповідне вибео було опубліковано в YouTube.

26-річний чоловік виконував трюки із зависанням на руках. При цьому він тримався за виступ даху хмарочоса. У перший раз йому вдалося піднятися назад. Вдруге руфер додав до виконання трюку кілька підтягувань, але залізти на дах йому не вдалося і екстремал зірвався вниз.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся