Кличко протестував першу сучасну бігову доріжку в Києві

Кличко протестував першу сучасну бігову доріжку в Києві
Фото: Віталій і Володимир Клички на біговій доріжці в Березняках (klichko.org)

Її облаштували навколо озера Тельбін за голландською технологією

Мер Києва Віталій Кличко із братом Володимиром взяли участь в забігу навколо озера Тельбін, де облаштували першу в Україні сучасну бігову доріжку.

Так разом із сотнями мешканців столиці брати Клички готувалися до Київського міжнародного марафону, який відбудеться 9 жовтня, повідомляє прес-служба мера.

"Ми відкриваємо біля озера Тельбін першу в Україні та найбільшу сучасну бігову доріжку. Це доріжка з гумовим покриттям, бігати за нею дуже зручно - невеликеа навантаження на суглоби. Аналогів такої доріжки в Україні немає, це голландські технології, дають гарантію - 5 років," – сказав Віталій Кличко.

Кличко протестував першу сучасну бігову доріжку в КиєвіКличко протестував першу сучасну бігову доріжку в КиєвіКличко протестував першу сучасну бігову доріжку в КиєвіКличко протестував першу сучасну бігову доріжку в КиєвіКличко протестував першу сучасну бігову доріжку в КиєвіКличко протестував першу сучасну бігову доріжку в КиєвіКличко протестував першу сучасну бігову доріжку в Києві
 

Фото: Кличко і кияни тестують бігову доріжку на Тельбіні (klichko.org)

Мер зазначив, що територію навколо озера Тельбін кілька років тому хотіли забудувати.

"Ми разом з громадськістю відстояли цю зону відпочинку, щоб біля озера не було ніяких забудов. Облаштували територію. Продовжуємо озеленення", - каже мер.

До речі, Кличко назвав спекуляцією інформацію про руйнування на "Героїв Дніпра".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся