ru ua

У Луцьку старшокласниці запропонували безкоштовне навчання у вузі за її благородний вчинок

У Луцьку старшокласниці запропонували безкоштовне навчання у вузі за її благородний вчинок Фото: Яна Воробей (facebook.com/maraton.kovel)

Дівчинка навчається у восьмому класі ковельської школи

У Ковелі учениця восьмого класу Яна Воробей прибрала улюблене місце відпочинку городян, яке знаходиться в лісі. Школярка любить відпочивати з батьками, але кожен раз після прибирання, сміття з'являється знову. Його приносять люди, які не в змозі прибрати за собою. Так, 13 вересня, на прибирання юної дівчинки звернув увагу активіст Сергій Панасюк, який і розповів цю історію на своїй сторінці Facebook. Мало того, він допоміг дитині вивезти величезну купу сміття, який не вміщався в пакети.

"Я завжди намагаюся приходити прибирати в лісі коли є можливість, так як сьогодні мені потрібно йти на прийом до лікарів, а перед тим був час, прийшла прибрати. Коли плануємо з сім'єю відпочити на цьому місці я приходжу за день і прибираю, але на наступний день коли ми приїжджаємо з батьками на відпочинок, спостерігаю жахливу картину знову насмічено", - розповіла Яна.


altaltaltaltalt

Фото: Яна самостійно прибрала ліс (facebook.com/maraton.kovel)

Про цю історію дізналися в соцмережах. Один з волинських внз запропонував школярці навчання зі 100% знижкою. Ректор приїхав в школу спеціально, щоб вручити Яні сертифікат на безкоштовне навчання за спеціальністю "Туризм".

Відео: Дівчинку запросили на безкоштовне навчання у внз (YouTube/Національна суспільна телерадіокомпанія України

Як раніше повідомлялося, українська школярка про свій тріумф на конкурсі вчених в Лос-Анджелесі.