Міністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в США

Міністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в США
Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

Пологи в США не планувалися

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян пояснив, чому його дружина змушена була народжувати в США. Про це міністр написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як повідомив Володимир Омелян, його дружина, відомий дизайнер Світлана Бевза не планувала пологи в США і перебувала на обліку у звичайному київському пологовому будинку. За кілька місяців до передбачуваної дати пологів Світлана полетіла в Нью-Йорк для участі в Нью-Йоркському тижні моди.

"Моя дружина в лютому полетіла в Нью-Йорк для участі Нью-Йоркському тижні моди, де вона представляє не тільки власний бренд (якому вже більше 10 років і який успішно працює задовго до нашого знайомства), але і України. За власні кошти", - написав міністр.

Під час показу дружина Володимира Омеляна захворіла, і американські медики заборонили їй летіти літаком додому, так як це могло стати загрозою для життя дитини. Саме тому, Світлана прийняла рішення залишитися в США до самих пологів.

Міністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в США

Фото: Володимир Омелян та Світлана Бевза (facebook.com svetlana.bevza)

Як стверджує міністр, за пологи в американській клініці платити їм не довелося, так як вони скористалися законами штату Нью-Йорк і оформили безкоштовний поліс страхування.

"Нам певною мірою пощастило скористатися законами штату Нью-Йорк, який дає можливість безкоштовних пологів, для всіх бажаючих шляхом безкоштовного оформлення поліса страхування. Народжуємо у звичайній клініці. Вартість перебування в Штатах для нас фактично складає оренда 30-метрової квартири і харчування, що буде відповідно відображено в моїй декларації за 2018", - повідомив Володимир Омелян.

Крім того, міністр інфраструктури розповів про своє громадянство і громадянство своїх дітей. За його словами, старший брат новонародженої Анни, Марк, якому зараз майже 4 роки, був зареєстрований в українському консульстві в Нью-Йорку. А новонароджена донька міністра пройде цю процедуру в найближчі дні.

"У мене єдиний паспорт - Україна. Ні другого, що заборонено законодавством, ні третього (як кажуть деякі - законодавством не заборонено), ні у мене, ні у моєї дружини немає. Щодо дітей: Марк - 3 роки 10 місяців, Анні - 2 дні. Марк відразу після народження був зареєстрований громадянином України в нашому консульстві в Нью-Йорку, Анна теж пройде цю процедуру в найближчі тижні. Вони проживають з нами, будуть ходити в школу в Україні, жити і працювати в Україні. Старший син, Северин, якому скоро буде 18, теж після завершення університету прагне працювати в Україні", - зазначив Володимир Омелян.

Міністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в СШАМіністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в СШАМіністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в США

Скріншот поста (facebook.com/volodymyr.omelyan)

До речі, дружина Омеляна народила в Нью-Йорку.

Рекомендуємо подивитись: Вітаємо Джамалу з народженням первістка!

Відео: video.rbc.ua

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся