ua en ru

Москвичів запитали, що вони думають про візовий режим з Україною

Москвичів запитали, що вони думають про візовий режим з Україною Фото: Візовий режим з РФ (Колаж РБК-Україна)

Жителі Москви повідомили, що ностальгують за СРСР

Російський незалежний журналіст Саша Сотник спитав москвичів їхню думку з приводу візового режиму між Україною та Росією. Опитування опубліковане в YouTube на каналі Sotnik-TV.

На запитання "чи вважаєте ви справедливим бажання українців ввести в'їзні візи з Росією", респонденти заявили, що їм, за великим рахунком, все одно.

"При цьому більшість опитаних зазначили, що ностальгують за СРСР, а деякі відкрито зізналися в "фантомних імперських болях", – зазначив Сотник.

"Як на мене, так я за СРСР. Немає жодних віз, введуть візи – в'їдемо на танках", - відповів перехожий на запитання, чи справедливо вводити візовий режим.

"Росія повинна відповісти адекватно. Якщо вони вводять візи, то значить яка адекватна відповідь? – введення їм віз", - відзначив один з респондентів.

"Я це божевілля не буду обговорювати. Я в Україну не їздив і не буду їздити", - відповів він на питання про справедливість такого рішення.

"Це їхня справа виключно...Вони вважають себе у стані повзучої гібридної війни з нами. Ну і мають право. Росія може відповісти, як хоче. Може ввести в свою чергу візи, а може і не вводити", - зазначив інший респондент, додавши, що це особиста справа РФ і України, а тому хай роблять, як хочуть.

"Я вважаю, що це несправедливо. Але взагалі те, що стосується політики, я намагаюся не лізти. Стільки людей, стільки думок. Не хочеться розпалювати боротьбу між росіянами й українцями", - сказала москвичка.

Відео: Опитування (YouTube/Sasha Sotnik)

Раніше москвичі розповіли, як їм набрид Путін.