ua en ru

Немає нічого неможливого: українка без рук виховує двох дітей (відео)

Немає нічого неможливого: українка без рук виховує двох дітей (відео) Фото: колаж РБК-Україна

Мешканка Тернопільської області Віра Омельчук вражає силою духу та мужності

В Тернопільській області в селі Залісці Шумського району живе дивовижна жінка - Віра Омельчук, яка народилася без рук, а одна нога у неї коротша за другу. Тим не менш, жінка сама виховує двох дітей, порається по господарству, тримає 40 соток городу і навіть робить макіяж, тим самим заробляючи на життя. Про це йдеться в сюжеті "Новини Тернополя Реально" на сторінці в Facebook.

Мама Віри розповіла, що після пологів їй пропонували залишити дитину в будинку маляти, але вони з чоловіком відмовилися.

"Що є, то буде. Забираємо додому. Ми повинні змиритися з тим, що Господь дав", - зі сльозами на очах згадує вона слова чоловіка.

Відразу після народження дівчинку три доби не показували породіллі, щоб не шокувати.

Немає нічого неможливого: українка без рук виховує двох дітей (відео)

Скріншот

Віра наймолодша в родині - у неї також двоє братів і двоє сестер. Дівчинка росла з міцним духом і вчилася долати негаразди. У школі вирішили, що викладач буде приходити до них додому.

Через деякий час дівчинка почала допомагати родині по дому. Навчилася вишивати ногами, чистити картоплю, накривати на стіл.

Віра вийшла заміж і народила двох дітей. Зараз вона виховує їх сама, бо чоловік Петро пішов.

Немає нічого неможливого: українка без рук виховує двох дітей (відео)

Скріншот

Коли її донька підросла, вона стала допомагати мамі, практично замінюючи їй руки.

Віра зізнається, що грошей катастрофічно не вистачає.

Також вона розповіла про свою мрію - поїхати куди-небуть з дітьми на відпочинок: "щоб діти побачили трохи світ".

Немає нічого неможливого: українка без рук виховує двох дітей (відео)

Скріншот

Нещодавно бажання цієї стійкої і дивовижної жінки збулося - їм подарували путівки.

Віра Омельчук доводить, що немає нічого неможливого. Навіть без рук, вона тримається за життя міцніше, ніж будь хто інший. Вона ловить щастя і мрії, бо знає - без них життя не буде таким яскравим.

Відео: facebook.com/realno.te.ua

Нагадаємо, що десятирічний хлопчик Сергій Лазько з Мелітополя, який прославився на всю Україну і став "Найгероїчнішою дитиною" після порятунку дівчинки, яка тонула у водопровідному колодязі, тепер сам потребує допомоги.

Як повідомлялося раніше, юний герой Єгор Чернецький, який врятував від пожежі дідуся-інваліда і сам потрапив у харківську лікарню, знаходиться у важкому стані.

Також ми писали про те, що легендарний оратор і мотиваційний тренер Нік Вуйчич став батьком двійні. В кінці 2017-го у його дружини народилися дві дівчинки, яких назвали Олівія і Еллі.