ua en ru

В Одесі перехожа захистила дитину від докучань чоловіки

В Одесі перехожа захистила дитину від докучань чоловіки Фоото: "Герой" історії (048.ua)

Чоловік бентежив дівчинку своїми питаннями

Одеситка Світлана Попова розповіла у Facebook історію про те, як їй вдалося захистити дівчинку від докучань дорослого чоловіка.

"Побачила дівчинку (років 10 - 12), вона торгувала різними дитячим мотлохом з підлоги. Виходжу, бачу картину . Навпочіпки поруч з дівчинкою мужик під 40. Поки розгортала морозиво спостерігала. Посміхається їй, розпитує на особисті теми - " Де живеш, чому торгуєш, може у тебе проблеми з грошима, може тобі потрібні гроші і т. д." Все це здалося мені дивним. Дівчинка стояла м'ялася, опустила вниз очі, видно було, що їй не приємно те, що відбувається. Я підійшла, почала розпитувати, що він від неї хоче і наполягати щоб він сваливал. Дівчинка мовчала й дивилася в підлогу. Він почав говорити підвищеним тоном "Ти що думаєш я до малолітніх пристаю, ти божевільна, вали звідси, тобі треба в психушку", - розповіла Попова.

Одеситка пригрозида чоловікові поліцією.

"Педофіл почав говорити "Чого ти йдеш?". А в поліції, до речі, трубку не брали. Я дочекалася поки воно пішло в бік Жуковського. Дівчинка сказала мені спасибі, за те що я вигнала його. Вона була перелякана", - пояснила Попова.

"Все-таки додзвонилися в поліцію, все розповіла. Передзвонив мені патруль через 20 хвилин, сказали приїдуть , щоб заяву написала. І тиша . Через 30 хвилин інші дзвонять, я їм розповіла, кажу фотка є, приїдьте візьміть. Почула: "так-Так через пів години будемо". Два години чекала їх з коляскою. Природно, ніхто не приїхав і сьогодні не передзвонив. Дивний вчинок поліції", - резюмувала жінка.

Нагадаємо, раніше під машинами в центрі Одеси провалився асфальт.