ua en ru

Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком"

Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком" Колаж РБК-Україна

Юній Поліні вдалося "переграти" соратника Юлії Тимошенко

Дочка світської левиці і моделі Наталії Окунської і народного депутата Сергія Власенка "включилася у війну з батьком". Про це Окунська повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"У якийсь момент мені прийшло усвідомлення, що багаторічну війну проти моєї сім'ї зможе зупинити лише Поліна. Зі своїх неповних 11 років, 9 років Поліна жила в атмосфері судів і прокуратур. Її викликали на допити, тому що її думка стала ключовою для з'ясування правди", - зазначила вона.

За словами Наталії, нардеп "подавав нові позови, у Поліни були нові допити".

"Це був замкнутий круг, який руйнував її спокійне дитинство", - підкреслила вона.

"Дитина все бачить, все розуміє. Діти розумніші і сильніші, ніж прийнято вважати. Іноді у мене було по 5 судових засідань на тиждень, причому різних процесів, що не давало можливості навіть підготуватися. Замість того, щоб займатися дітьми, я займалася відбиванням десятків позовів Власенка, практично ставши його бебісістером на 9 років. Моя дочка росла мало того що без батька, так ще й з мамою, яка постійно відбивалася, судилася, ростила дітей, виживала", - написала Окунська.

Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком"

Скріншот поста (Facebook/Nathalie Okunsky)

Жінка зазначила, що дочка рано подорослішала і "сама вирішила почати в цьому розбиратися".

"Ви можете не вірити, але з 8 років вона просила документи і читала їх. Заяви, позови, доноси, кримінальні... Просила, щоб я показувала їй платіжки з аліментів на 94 гривні. Брехати Поліні неможливо. Вона це не прощає. Вона читала позови, аналізувала і знаходила в них неправду. Бачила несправедливість...", - додала вона.

Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком"

Скріншот поста (Facebook/Nathalie Okunsky)

"Включилася Поліна в нашу війну після чергового допиту у Франції, сказавши мені, що її терпець урвався. З цього моменту вона сказала мені не заважати їй і вийшла на переговори з батьком сама. Спочатку це були боязкі дзвінки тихим голосом, які завжди закінчувалися її сльозами. Вона просила про мир, але батько її не чув. Поліна ставала сильнішою на очах. Вона записувала всі розмови і не приховувала це від нього. Сказала, що їй потрібно потім їх слухати і аналізувати", - розповіла Окунська.

Наталя каже, що розмови Поліни з Сергієм Власенком нагадували судові дебати, а не розмови батька з єдиною дочкою.

"Він тиснув, брехав, намагався петляти, але вона не здавалася. Мені складно було це бачити, але Поліна сказала не втручатися. Пізніше вона почала йому дзвонити до 60 разів на день, сказавши, що якщо він хоче дочку, він її отримає в повному обсязі. Він говорив щось про свою постійну зайнятість, вона відповідала: "А як ти збираєшся мене виховувати, якщо постійно зайнятий і без зв'язку?" - продовжує Окунська.

Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком"

Скріншот поста (Facebook/Nathalie Okunsky)

"Поліна вимагала, вже навіть не просила, підписати мирову угоду і зупинити суди проти нас. Він не здавався. Ситуація зайшла в глухий кут. Поліна відмовилася називати себе Власенко, сказавши, що їй соромно бути його донькою... Поліна анонсувала свій блог на допомогу дітям в такій же ситуації і пообіцяла розповісти власну історію як приклад, яким батьком не можна бути і як з цим жити дитині. Ця заява стала резонансною і Поліну багато підтримали", - додала модель.

Окунська розповіла, як дочка "включилася у війну з батьком"

Скріншот поста (Facebook/Nathalie Okunsky)

"Я хочу констатувати безумовну перемогу Поліни. Це був перший крок і я впевнена, що не останній. Поліна сказала, що доб'ється підписання мирової угоди, тому що для неї це дуже важливо. Вона в 10 років змогла не тільки протистояти Власенку, але й виграти у нього. Вона змогла захистити мене і відстояти свій спокій. Це величезна перемога, і я хочу сказати, що у неї велике майбутнє!" - резюмувала Окунська.

До речі, Єгорова не дозволяє Мухарському спілкуватися з дітьми українською мовою.