ru ua

У Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміття

У Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміття Фото: Подарунки від волонтерів в сміттєвому баку (facebook.com/yana.stanishevsk)

Безліч пакетів відправили в сміттєвий бак, навіть не відкриваючи

В Полтавській спеціалізованій школі-інтернат №2 викинули в сміття подарунки, які волонтери привезли в подарунок дітям до Дня Святого Миколая. Про це повідомила волонтер, яка брала участь у заході, екс-зірка реаліті-шоу "Холостяк" Яна Станішевська на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Станішевська повідомила, що 15 грудня команда благодійників влаштувала свято для дітей полтавського інтернату. Дітям накрили солодкий стіл і привезли одяг у подарунок.

Керівники навчального закладу пообіцяли, що після свята переділять речі і роздадуть дітям. Крім того, благодійники привезли дітям м'які іграшки, які вихователі пообіцяли подарувати вихованцям як заохочення за хорошу поведінку.

Вночі всі привезені речі опинилися в сміттєвих баках, які розташовані біля інтернату.

У Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміттяУ Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміттяУ Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміттяУ Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміття

Фото: Подарунки від волонтерів в сміттєвому баку (facebook.com/yana.stanishevsk)

"Кожен з нас особисто поцікавився у керівництва, вихователів інтернату і безпосередньо у заступника з виховної роботи – Мацицькой Олени Володимирівни, що і як буде далі проходити з привезеної горою подарунків. Відповідь дали таку: - Наші вихователі відсортують і передадуть абсолютно все дітям, а м'які іграшки дарувати будемо як заохочення, а що буде маленьке передамо сім'ям, які потребують. Це дослівно. ️

Сьогодні вночі було зафіксовано нашою командою такий факт. Сміттєві баки біля цього інтернату були доверху наповнені нашими ж привезеними речами. Викинуті пакети з абсолютно новими шапочками, кофтами і сорочечками. Їх навіть ніхто не відкривав. Викинули як є", - написала Станішевська і додала, що організатори свята для дітей вимагають звільнити людину, яка віддала "наказ" викинути подаровані речі і, якщо, хтось "привласнив" собі речі, привезені для дітей – того теж потрібно звільнити. Також вони вимагають зібрати вихованців інтернату в актовому залі і роздати їм всі подаровані речі.

У Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміттяУ Полтаві подарунки для дітей з інтернату до Дня Святого Миколая викинули в сміття

Скріншот поста (facebook.com/yana.stanishevsk)

Нагадаємо, у мережі з'явилося відео побиття сироти директором інтернату.