ua en ru

Професор жорстко поставив на місце прихильника Путіна у Харкові

Професор жорстко поставив на місце прихильника Путіна у Харкові Фото: Ігор Маліцький (facebook.com/profile.php?id=100012504585434)

"Дзвінок", в якому сепаратиста грозилися вивезти на російський кордон, дуже злякав українофоба

У Харкові стався інцидент між 92-річним професором Ігорем Малицьким, який пережив Освенцим, і сепаратистом – прихильником Путина, який назвав Україну – "не державою", а також образливо висловився щодо українців, але отримав гідну відсіч. Про це написав сам Маліцький у Facebook.

"Зайшов у буфет випити бокал пива. Сів за столик, а на другому столику сидить мужик 40-45 під градусом і щось бормоче, що він ого-го якийсь там офіцер. Потім підсаджується до мене і, мабуть, хотів мати підтримку своєму висловлюванню "Україна - це не держава, а українці - г…вно, Путін вас переб'є, Путін великий чоловік і тому подібне. Була б у мене яка-небудь "п…калка", пальнув би, щоб соплі полетіли б. Що я міг зробити. Тоді я дістав мобілку і громко кажу: "Товаришу полковник, пришліть наряд туди-то і туди-то, треба тут одному путинцю набити ср…ку, вивезти до кордону і викинути його туди. Хай цілує зад своєму кумиру, сюди три хвилини ходу. Добре, чекаю", - передав свою розмову професор.

За його словами, сепаратист підхопився і, спотикаючись і вдарившись головою, вибіг із закладу.

Професор жорстко поставив на місце прихильника Путіна у Харкові

Скриншот поста акаунта facebook.com/profile.php?id=100012504585434

"Продавчиня регоче, ще і якийсь чоловік був - сміється. А я йому кажу, що якби він лаяв вашу жінку, матір, ви б теж мовчали? Та ні, каже він, давайте я вас проводжу, щоб він до вас не пристав. Не треба, кажу я, в мене є чим захиститись", - завершив Маліцький.

В коментарях захоплюються таким вчинком професора.

"Нам ще вчитися у вас і вчитися", "Щіра подяка! А скільки таких "офіцуцерів" ще... провокаціями займається... Але метод ваш вірний!", "Це геніально", - пишуть користувачі.

До речі, військовий психолог пояснив головну відмінність дітей у зоні АТО від київських.