ua en ru

Російський журналіст розповів, як Крим перетворився у "пекло на землі"

Російський журналіст розповів, як Крим перетворився у "пекло на землі" Фото: Крим (freeimages.com/shep-sev)

Щоб пройти до моря, доводиться долати лабіринт з дроту і сміття

Окупований Крим перетворився в далеку російську провінцію, в якій ростуть гетто, а міста перетворюються на пекло на землі. Про те, що зараз відбувається з півостровом, на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Кирило Мартинов.

"Циклопічні котеджі оперезали прибережну зону в селищах, за парканами і п'ятиповерховими "віллами" не видно сонця, майже не залишилося зелені, в повітрі висить важка пилюка від нескінченного будівництва, з кожної точки відкриваються вид на кинуті бетонні каркаси майбутньої розкішного життя, спуск до моря - це лабіринт з колючого дроту і сміттєвих куп", - написав він.

alt

Скріншот поста облікового запису facebook.com/kmartynov

"Ялта - пекло на землі, де шансон над набережною, навпочіпки сидять люди в спортивних костюмах, на причалі іржавіють старі катери. Севастополь, місто до цього трагічне, місто військової слави, яке нікому не здавалося без бою, але опинилося на чужині, тепер втратило свій романтичний дух, і стало містом мілітаризованих дітей, містом-військторгом, що по-брежнєвськи прославляє армію Росії, містом цинічних фотографій ветеранів на фоні бідності і кайєннів у адміністрації, містом молоді, яка сидить в заціпенінні в кальянних, містом, де всюди символи зброї, містом байкера Хірурга, який разворотив на трасі кітч-парк "Патріот" з самохідкою СУ-85 на вході", - додав журналіст

Мартинов зазначив, що Крим "став найдальньою провінцією Росії, з якої не вибратися інакше, ніж на поромі або на літаку, і всі дороги сюди відтепер ведуть через Москву, немає ні морських круїзів, ні міжнародних рейсів".

"Корінний ялтинець, що працював у КДБ СРСР, а тепер військовий пенсіонер-таксист, хвалиться, що "зате вдалося притиснути до нігтя" кримських татар: "Приїхали від Кадирова, і пояснили їм, що вони не з тієї сторони читали Коран. Більше про татар нічого не чути", - резюмував Мартинов.

До речі, росіяни незадоволені тим, що влада РФ виділяє кошти на Крим.