ru ua

Шон Карр: що відомо про померлого екс-зятя Тимошенко

Шон Карр: що відомо про померлого екс-зятя Тимошенко Фото: Шон Карр (facebook.com/sean.carr.731)

Шон Карр пішов з життя в Празі 8 січня. Колишній зять Юлії Тимошенко помер уві сні

Шон Карр - британський музикант, байкер, бізнесмен, екс-чоловік Євгенії Тимошенко - раптово помер у столиці Чехії рано вранці 8 січня. У момент смерті поряд з ним знаходилася дочка Шарлі. Що відомо про рок-музиканта, чим він прославився в Україні, і яка причина смерті Шона Карра - в матеріалі Styler.

Шон Карр: біографія музиканта

Шон Карр народився 10 серпня 1968 року в невеликому селищі Торньер британського графства Йоркшир. Його батько був власником взуттєвих майстерень, мати - домогосподарка. З юних років Шон займався спортом, брав участь в змаганнях з боксу і плавання.

В підлітковому віці захопився мотоциклами, а в 18 років почалася його музична кар'єра.

Шон КаррФото: Шон Карр (facebook.com/sean.carr.731)

Разом з другом Шон заснував групу "Paris In The Fall", яка проіснувала протягом чотирьох років. Потім музикант був учасником рок-груп "Jelly Fish Kiss", "F.T.W".

Деякий час Шон Карр жив у Франції, де відкрив бізнес з виробництва шкіряних виробів. У 90-х повернувся до Британії, щоб допомагати батькові.

Перша дружина Шона Карра народила йому дочку Шарлотту в 1995 році. Однак стосунки пари були нетривалими.

Зять Тимошенко

На початку 2000-х на відпочинку в Єгипті Шон Карр познайомився з Євгенією Тимошенко (дочка українського політика Юлії Тимошенко). У той час Євгенія була ще студенткою Лондонського коледжу економіки. Довгий час в оточенні Тимошенко не коментували роман її дочки з брутальним британським рок-музикантом.

Однак восени 2005 року закохані одружилися. На момент весілля Карру було 37 років, і різниця у віці з нареченою становила майже 11 років.

Весілля Шона Карра та Євгенії ТимошенкоФото: Весілля Шона Карра та Євгенії Тимошенко (facebook.com/budukursi.in.ua)

Ще до офіційного укладення шлюбу Шон перебрався жити в Україну. Після весілля пара Карр-Тимошенко стала власниками ресторанного бізнесу (ресторан італійської мережі "Ciro's Pomodoro" в Києві).

Шон не припинив музичну кар'єру і заснував групу "Death Valley Screamers" (DVS), до складу якої увійшли британські та українські музиканти. Разом з групою Шон Карр виступав на передвиборних заходах на підтримку "Блоку Юлії Тимошенко". Музикант також вів шоу на "Radio Rocks".

Також Карр не забув і про захоплення мотоциклами. До України від привіз свій Harley Davidson і став членом байкерського клубу "ПАдонки".

Шон Карр і Юлія ТимошенкоФото: Шон Карр і Юлія Тимошенко (facebook.com/AniXatixa)

У 2012 році шлюб дочки Тимошенко і Шона Карра розпався. Причиною розлучення пари називають арешт Юлії Тимошенко і активну участь Євгенії в боротьбі за визволення своєї матері. За фактом розлучення відбувся судовий розгляд, в ході якого Євгенія отримала права володіння київським рестораном і половиною будинку в Дніпрі.

У 2013 році Шон Карр знову одружився. Третьою дружиною рокера стала британка Мері Хілл. Вона народила йому сина Джекса.

Шон Карр з синомФото: Шон Карр з сином (facebook.com/sean.carr.731)

49-річний музикант помер 8 січня 2018 року в Празі, де нещодавно відкрив байкерський клуб.

Шон Карр: причина смерті

49-річний музикант пішов з життя 8 січня 2018 року в Празі, де нещодавно відкрив байкерський клуб.

Близький друг Карра, Раймон Девіс Мак Роббі, розповів про причину смерті рокера. Як виявилося, у Шона тривалий час були проблеми зі здоров'ям. В останні дні він перебував на лікуванні в празькій клініці внутрішніх кровотеч, там і помер вранці 8 січня. Поряд знаходилася його дочка Шарлі.

Після кремації, урну з прахом музиканта Шарлотта відвезе до Британії, де і відбудется поховання.