"Гребуть людей, як картоплю": Соцмережі обговорюють мітинг білорусів у День Волі, порівнюючи Лукашенко з Януковичем

Соцмережі обговорюють мітинг білорусів у День Волі, порівнюючи Лукашенко з Януковичем
Фото: День Волі в Білорусі

Поки місцева поліція наповнює автозаки затриманими, соцмережі порівнюють те, що відбувається з ситуацією в Україні

Сьогодні, в День Волі, в Мінську проходить так званий "марш розсерджених білорусів". З нагоди 99-ї річниці проголошення Білоруської народної республіки активісти знову будуть вимагати скасування президентського декрету "про дармоїдах", а також висловлювати свій протест правління Лукашенка.

Відомо, що під час попередніх акцій протесту були затримані багато активістів, які в підсумку отримали по 15 діб административого арешту. Незважаючи на це, бажання продовжити розпочату спонукало народ знову вийти на вулицю, прказав своє ставлення до нинішньої політичної ситуації в державі.

Активні користувачі соцмереж також не залишаються осторонь, доповідаючи обстановку в епіцентрі подій, надаючи фото і відео. Ось що пише у своєму Facebook користувач Ганна Кулакова:

Думкою про те, що відбувається в Білорусі в Дні Волі поділяються також ті, хто не вийшов на вулицю. Користувачі соціальних мереж відзначають, що ОМОН "гребе людей, як картоплю", що говорить про продовження арешту активістів.

altalt

Багато хто активно проводять паралелі між протестами в Мінську і подіями, які відбувалися в Україні три роки тому.

altaltalt

altaltзараз обговорюють новину про те, що у Мінську затримали українську журналістку.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся