ua en ru

Стало відомо, хто буде ведучим Нацвідбору Євробачення 2018

Стало відомо, хто буде ведучим Нацвідбору Євробачення 2018 Фото: Євробачення (РБК-Україна)

Переможець Нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі

Ведучим Національного відбору музичного конкурсу Євробачення 2018 стане шоумен і волонтер Сергій Притула.

Думаю, вибір ведучого ні в кого не викликає питань. Сергій улюбленець публіки і великий професіонал; спостерігати за тим, як він веде ефіри і спілкується з учасниками, неймовірне задоволення. Ми раді, що наші відбори знову будуть наповнені якісним гумором і фірмової іронією Притули", - розповіла керівник Національного відбору Наталя Франчук (СТБ).

Сам ведучий зізнається, що по частині жартів буде орієнтуватися на місці, а від першого прямого ефіру Нацвідбору 2018 очікує відсутності явного фаворита.

"Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли в кожному півфіналі відразу по 3 учасника претендували на путівку на Євробачення. У мене, чесно кажучи, навіть є внутрішній конфлікт. З одного боку хочеться побільше молодих груп, разножанровости музики (як у цьому році для людей відкрилися Monochromea, AGHIAZMA, Panivalkova і Vivienne Mort), а з іншого розумієш, що Євробачення — це все ж попсовий конкурс, і треба робити акцент на підборі якісної поп-музики". - сказав Притула.

Стало відомо, хто буде ведучим Нацвідбору Євробачення 2018Фото: Сергій Притула (stb.ua)

Нагадаємо, заявку на участь у Національному відборі-2018 ще можна подати на сайті stb.ua. — посилання на анкету тут.

Переможець Нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі "Євробачення" в Лісабоні (Португалія), який пройде 8, 10 і 12 травня 2018 року.

До речі, заборонений в Україні режисер висловився про участь Росії в Євробаченні.