ru ua

"Обурений і здивований": Азаров вимагає українську пенсію

"Обурений і здивований": Азаров вимагає українську пенсію Фото: Микола Азаров (kri.com.ua)

Колишній прем'єр-міністр України вважає, що має повне право отримувати грошову допомогу

Микола Азаров обурений, що міністр соцполітики Павло Розенко не згоден з тим, щоб екс-прем'єру виплачували пенсію. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

"Суд був змушений діяти відповідно до Конституції та скасовувати абсолютно незаконні рішення чиновників київського режиму. І це зараз в Києві викликає обурення і подив. Дехто Розенко заявив, що він не згоден із рішенням суду і все одно пенсію виплачувати не буде", - написав Азаров.

Колишній український чиновник дивується, хто взагалі такий Розенко і звідки у нього такі повноваження.

"Конституція наділила суд виносити свої рішення від імені держави України. А хто такий Розенко? Хто йому давав повноваження не виконувати рішення суду? В якості аргументу цей Розенко закликає "активістів" із битами прийти на розгляд в апеляційному суді цього питання і, мабуть, напоумити суддів. Подивимося, як піде процес далі. Але рішення Подільського суду дає маленьку надію на те, що ще не всі в Україні втрачено. Є ще юристи, які розуміють, що Конституцію та закони треба виконувати, і право натовпу і сили нікуди не веде", - підсумував Азаров.

До речі, блогер створив комікс про колишніх президентів України. Ющенко торгує вишиванками, Кравчук пропонує Кучмі оформити субсидію, а Янукович сумує біля телевізора.