ru ua

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування Колаж РБК-Україна

Як зустрічати Новий 2018 рік, щоб привернути удачу в рік Жовтого Земляного Собаки

За Східним календарем Новий 2018 рік буде роком Жовтого Земляного Собаки. У свої права рік Собаки вступить 16 лютого, але краще зробити Собаці подарунок і зустріти Новий 2018 рік з врахуванням його схильностей і смаків, щоб рік приніс щастя й удачу.

Правління Жовтого Земляного Собаки триватиме до 5 лютого 2019. Згідно зі Східним гороскопом, це ідеальний час для створення сім'ї, народження дітей і придбання житла.

Про це Styler розповіла Наталія Мілагра - відомий український метафізик і парапсихолог.

"Щоб задобрити покровителя цього року - Земляну Собаку - потрібно зустріти рік правильно і зі змістом, тоді ви гарантовано отримаєте в нагороду щастя, здоров'я і благополуччя, - зазначила Мілагра. - Для гармонійного існування з Собакою на протязі всього 2018 року потрібно проявляти увагу і турботу до власної сім'ї. Якщо вже давно є бажання обзавестися спадкоємцями, зараз для цього настає найсприятливіший час".

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Фото: 2018 рік - найсприятливіший час для того, щоб обзавестися спадкоємцями - Наталія Мілагра (facebook.com/melagra)

За словами парапсихолога, в 2018 році можна офіційно оформляти відносини, бо створені шлюби в цей період будуть не тільки міцними, але і щасливими.

"Потужний і впливовий знак Земляного Собаки допоможе швидко вирішити навіть найскладніші і глобальні проблеми. Тому варто заздалегідь скласти план дій, і поступово втілювати в життя все задумане, адже цілеспрямовані і чесні особистості в 2018 році зможуть домогтися великого успіху", - додала вона.

Як розповіла експерт, Земляна Собака – це один з найзатятіших борців за справедливість, тому в 2018 році кожен отримає те, що заслужив.

"До вас бумерангом повернеться не тільки все те добро і зло, які ви посіяли, але і всі зусилля, витрачені на саморозвиток. У 2018 році кожен побачить плоди своєї праці, плюс бонуси за старання і силу волі. Хтось витрачав час і зусилля на підвищення освіти, хтось розвивався професійно, хтось працював над своїм характером – все буде враховано. Одні зможуть підвищити свій соціальний статус, інших чекає більш вигідне і цікаве робоче місце. Хтось знайде нового, відданого друга, який буде грати важливу роль в житті", - пояснила Мілагра.

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Фото: В 2018 році кожен отримає те, що заслужив (pixabay.com/jill111)

Собака вважається твариною з сильними сімейними зв'язками, тому той, хто мріє про свою сім'ю, зможуть знайти її, втілити свою мрію в життя.

"Фінансова стабільність чекає всіх, хто готовий наполегливо працювати. Доходи багатьох в рік правління Земляного Собаки суттєво зростуть, максимальне їх зростання припаде на другу половину року", - повідомила парапсихолог.

Де зустрічати Новий 2018 рік

Оскільки собака – тварина домашня, яка звикла до певного місця і конкретним людям, тому самий ідеальний варіант зустрічі 2018 року – це домашня обстановка і свято в колі близьких і рідних друзів.

"Чим більше гостей, тим краще, оскільки завзятий сміх і позитивні емоції не тільки задобрять Земляну Собаку, але і увійдуть в Новий рік разом з боєм курантів", - зазначила Наталія Мілагра.

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Фото: Ідеальний варіант зустрічі 2018 року – це домашня обстановка (pixabay.com/jill111)

Як прикрасити будинок на Новий 2018 рік

"Особливу увагу варто приділити прикрасі будинку, - каже парапсихолог. - Звичайно, потрібно подбати, щоб на ялинці була присутня фігура собаки - бажано жовтого або оранжевого кольору. Кількість блискучою мішури краще звести до мінімуму, замінивши її декоративними елементами з тканини і щільного паперу: гірляндами, плакатами, панно і саморобними прикрасами. Подбайте про те, щоб освітлення в квартирі або будинку було яскравим і різнобарвним".

Вона зазначила, що миготливі лампочки, абажури, тривимірна світлова інсталяція – все це додасть особливу нотку у святкування і порадує господаря року.

Що одягти в новорічну ніч

В рік Жовтого Собаки обов'язково наявність жовтого або золотого кольору у святковому вбранні.

"Це може бути золотий ланцюжок або сережки, золотистий шарф, накинутий на плечі, або просто манікюр в жовтих тонах. Вітаються і інші відтінки — зелений, коричневий, персиковий і помаранчевий. Задаючись питанням, що надіти на Новий рік 2018, запам'ятайте найголовніша умова – жодного хутра (навіть декоративного). Це недоречно напередодні року Собаки", - підкреслила експерт.

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Фото: Головна умова - жодного хутра у святковому вбранні (pixabay.com/AllClear55)

"Натуральний зелений або шоколадного відтінку шовк і сяюча парча золотого кольору – не тільки красиві тканини, але і ще один символ прийдешнього року. Крім того, багато прикмет говорять про те, що одяг з натуральної тканини, одягнений на свята, посилює веселощі і робить людину безтурботною", - зазначила Мілагра.

Чим пригощати гостей у новорічну ніч

На думку експерта, чим більш ошатний стіл у переддень бою курантів, тим багатшим він буде протягом усього року Собаки. Овочеві фігурки, сіточка з соусу, прикраси з мастики і фруктів – все це підкреслить урочистість вечора і задобрить господаря прийдешнього року.

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Фото: Стіл у новорічну ніч бажано прикрасити різними способами (facebook.com/rasstegai)

"Молочні продукти і риба необов'язково повинні бути присутніми, але любителям подібних страв боятися нічого – можна сміливо ставити їх на стіл", - додала парапсихолог.

Що дарувати на Новий 2018 рік

Наталія Мілагра переконана, що подарунки до Нового року повинні бути оригінальними і душевними.

"Вибирайте презенти для рідних з душею. Собаку образить, якщо перед вступом його у свої володіння, люди будуть вибирати подарунки навмання, не вкладаючи душу або не проявляючи фантазію. Найкращий подарунок на Новий рік 2018 – це той, значення якого відомо тільки вам і одержувачу. Можливо, це старий рідкісний диск музичної групи, яку так любить ваш батько, або шарф, який колись давно запримітила в магазині сестра. А може, це буде любовний роман у подарунковому оформленні, який так любить перечитувати мама", - розповіла експерт.

Друзям і колегам вона радить піднести сувеніри з символікою року, наприклад, оригінальні чашки або записні книжки.

Як зустрічати Новий 2018 рік: подарунки, вбрання, частування

Фото: Подарунки на Новий рік потрібно вибирати з душею (pixabay.com/Gellinger)

"Діти прийдуть у захват від плюшевих собачок, а ті, у свою чергу, принесуть удачу на весь наступний рік. Незалежно від місця зустрічі, компанії і подарунків, головне – щиро радіти новому етапу життя, без смутку відпускаючи рік, що минає. Собака – істота, яка відчуває емоції людини і переймається ними, так що новорічна ніч 2018 повинна бути наповнена тільки радістю, щастям і радістю в оточенні близьких людей", - повідомила парапсихолог.

Незважаючи на те, що Жовтий Земляний Собака відрізняється добродушною вдачею, розчаровувати його не варто, зауважила Наталія Мілагра.

"Вже зараз почніть роботу над собою, щоб у Новому році не створювати собі проблем через шкідливі звички або надмірний егоїзм", - підсумувала експерт.

Читайте також, які подарунки на Новий рік можна зробити своїми руками.