ua en ru

"Яндекс.Карти" "перейменували" проспект Степана Бандери в Києві

"Яндекс.Карти" "перейменували" проспект Степана Бандери в Києві Фото: Проспект Бандери в "Яндекс Навігаторі" (facebook.com)

Пошуковик тривалий час відмовлявся визнавати нову назву проспекту

Користувачі сервісу "Яндекс.Карти" в Києві у вівторок, 25 жовтня, зіткнулися з неможливістю знайти проспект Степана Бандери на карті. Як повідомляє Без табу, російський пошукач самостійно "змінив назву проспекту на "Малу кільцеву дорогу".

Київська міська рада перейменувала Московський проспект на проспект Степана Бандери в липні 2016 року, проте російський пошуковик ще тривалий час відмовлявся визнавати нову назву проспекту. Тепер же і зовсім дав йому нове ім'я.

"На ділі це не так, при наближенні всі вулиці називаються своїми іменами, а при віддаленні ми вирішили для зручності позначити на карті і Малу кільцеву дорогу - кільцеву дорогу, в яку входить декілька вулиць. Щоб не збивати наших користувачів з пантелику, ми вже внесли в карту правки - протягом тижня-двох Мала окружна перестане відображатися на карті, замість неї на будь-якому масштабі буде видно тільки власну назву вулиці", - пояснили представники компанії.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо про масову фальсифікацію підписів під електронною петицією до Київради про новому перейменування проспекту Бандери.