"Запали свічку": Турчинов заклмкав українців вшанувати пам'ять жертв Голодомору

STYLERLIFE        26.11.2016 - 14:44
Фото: Українців закликали запалити жалобну свічку (facebook.com)
Фото: Українців закликали запалити жалобну свічку (facebook.com)

Традиційно в останню суботу листопада у кожному вікні загорається асвічка, нагадуючи про душі померлих

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся до співвітчизників з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів, нагадавши, як наказ про вилучення в селян хліба виходив безпосередньо від керівництва СРСР.

"Сьогодні День пам'яті жертв голодоморів... Голодомор – одна з найжахливіших злочинів в історії людства. Мільйони наших співгромадян загинули, тисячі сіл опустіли", - нагадав він.

Політик провів паралелі між Сталіним і Путіним, який за прикладом кривавого попередника намагається знищити Україну і українців.

"Запалимо сьогодні о 16:00 свічку, щоб вшанувати пам'ять українців, які загинули під час Голодомору. Вічна пам'ять..." – закликав Турчинов.

Відзначимо, що в суботу, 26 листопада, на всіх державних установах України приспущені державні прапори України, а на радіо і телебаченні обмежено проведення розважальних заходів.

Перші особи держави і глави українських церков пом'янули жертв нелюдських дослідів над народом у Національному музеї "Меморіал жертв Голодомору в Києві.

Нагадаємо, звертаючись до українців із закликом вшанувати пам'ять померлих, президент Петро Порошенко заявил, що їхні жертви були не марними.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top