ru ua

Стало відомо про долю левеня з України, якого накачували наркотиками

Стало відомо про долю левеня з України, якого накачували наркотиками Фото: Левеня (pixabay.com/lesjbohlen)

Тварину забрали у господаря одеські прикордонники

Левеня Сандра, якого в минулому році врятували українські прикордонники, отримало одеську прописку. Відтепер тварина офіційно буде жити в місцевому зоопарку. Про це повідомляє ТСН.

Знесилену Сандру привезли у звіринець у минулому році. Прикордонники знайшли накачану наркотиками дику тварину в мікроавтобусі серед кліток з двома тисячами папуг. Громадянин Туреччини намагався незаконно провезти тварину через кордон.

Молоду левицю передали в Одеський зоопарк. Завідуюча сектором хижаків Вікторія Нагорна фактично виносила тварина на руках і довго вигодовувала з соски. З першого дня вона не спала ночами - спочатку в зоопарку, а потім і вдома, куди забрала Сандру рятувати від знемоги.

Чоловік, який намагався контрабандою вивезти левицю з країни, все ще хотів забрати її назад. І доля маленької левиці залежала від рішення суду, який конфіскував тварину і передав у зоопарк.

Відео: Левеня Сандра (YouTube/ТСН)

Влітку, коли Сандра ще трохи підросте, її переселять у вольєр до молодої левиці Торі. Хижачку у свій час також вигодовували з соски, бо від неї відмовилася мати.

Відео: Левеня Сандра (YouTube/ТСН)

В зоопарку сподіваються, що з часом обидві хижачки зможуть створити свої власні сім'ї.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року в міжнародному пункті пропуску "Чорноморський морський торговельний порт" прикордонники і митники виявили левеня, якого намагалися незаконно вивезти за кордон. Під час оформлення на виїзд з України одного з теплоходів, на контроль прибув легковий автомобіль Fiat. За кермом авто знаходився громадянин Туреччини, а з ним були двоє пасажирів. Машиною з усіма дозвільними документами перевозили 2245 папуг і 4 котів. Але під час огляду в спортивній сумці з особистими речами прикордонники виявили маленького лева.

Раніше повідомлялося, що українські прикордонники знайшли маленького левеняти, захованого серед папуг.