ua en ru

Схудла Лорак в образі MARUV ошелешила фанатів

Схудла Лорак в образі MARUV ошелешила фанатів Ані Лорак скопіювала образ MARUV (фото: anilorak.ua)

Ані Лорак сиділа за чашкою кави в порожньому ресторані

Ані Лорак з'явилася в московському ресторані в образі MARUV. Для виходу вона вибрала чорний топ, такого ж кольору кепі, шкіряні штани, поверх яких вона одягла шорти. Фото, опубліковане в Instagram, ошелешило шанувальників.

Співачка, яка сидить в порожньому ресторані вся в чорному, запропонувала шанувальникам вибрати напій: чай або каву. Але фани швидше були спантеличені нестандартним для зірки вибором наряду і тим, що вона сидить в приміщенні в сонцезахисних окулярах.

"Чай або каву?" - підписала фото Лорак.

Схудла Лорак в образі MARUV ошелешила фанатів

Ані Лорак скопіювала образ MARUV (фото: instagram.com/anilorak/)

Також фолловери відзначили худобу співачки, яка, мабуть, вирішила привести себе у форму після того, як її протягом деякого часу підозрювали у вагітності через кругленький животик.

Шанувальники припустили, що вибір одягу чорного кольору пов'язаний з похоронами Юлії Началової, з якою прощалися сьогодні, 21 березня. Але томне позування зірки в напівпрозорій кофтині в Instagram-сторіс і пальто бежевого відтінку дозволило дійти до висновку, що співачці сьогодні "не до жалоби".

Схудла Лорак в образі MARUV ошелешила фанатів

Ані Лорак скопіювала образ MARUV (скрін: instagram.com/anilorak/)

"Образ трохи на MARUV схожий";

"Несподівано побачити тебе такою!"

"Сьогодні прощалися з Юлією Началовою. Навіть Філіп був. Дивлюся, і ви тут вся в чорному";

"В приміщенні в окулярах. Дивно..."

"Кароліна, ви схудли дуже";

"Зупинись! Вже худа..."

Схудла Лорак в образі MARUV ошелешила фанатів

Ані Лорак скопіювала образ MARUV (скрін: instagram.com/anilorak/)

До речі, нещодавно Ані Лорак знову розсмішила мережу дивним вбранням. Цього разу співачка опублікувала в Instagram фото, де вона позує в досить незвичайному образі.

Нагадаємо, Ані Лорак на одному з концертів перепела хіт Вітні Х'юстон, але це не сподобалося користувачам соцмереж - вони розкритикували співачку за бездарність і вульгарну спробу перевершити велику співачку.