ua en ru

Процес розлучення Ані Лорак може розтягнутися на кілька років

Процес розлучення Ані Лорак може розтягнутися на кілька років Фото: Колаж РБК-Україна

З'ясувалося, як співачка буде ділити майно і дочку з турецьким чоловіком

Не так давно в київську нотаріальну контору прийшов лист від Ані Лорак, в якому співачка заявила, що знаходиться в процесі розлучення. Так як артистка відмовляється коментувати особисте життя, Комсомольська Правда вирішила сама з'ясувати юридичні нюанси того, як співачка буде ділити майно і семирічну доньку з турецьким чоловіком.

Журналісти звернулися до юриста, який розбирається в шлюборозлучних моментах, і дізналися про тонкощі розлучення зоряної пари.

Виявляється, цей процес між громадянином України та громадянином іншої країни завжди складніший, ніж звичайний шлюборозлучний процес, навіть якщо шлюб був укладений на території України.

До того ж, якщо пара подає на розлучення в Україні, то позов подається до суду за місцем реєстрації сім'ї. Потім суд робить запит до Мін'юсту, а Мін'юст робить запит в ту країну, де мешкає відповідач. Процедура довга і складна - вона повинна пройти всі інстанції між країнами.

Щодо дитини експерт радить не переживати. Він стверджує, що, швидше за все, дитина залишиться з співачкою. Батько може піднімати питання про призначення місця проживання дитини, але мама може подати зустрічний позов, і тоді ця проблема буде вирішуватися через суд, який визначить хто з батьків може створити дитині найкращі умови для проживання.

Щодо поділу майна юрист зазначив: "Якщо один з подружжя доведе, що майно було повністю куплено за його кошти (машина, квартира), то суд може визнати це його особистою власністю".

Нагадаємо, що Ані Лорак поділилася ніжним знімком з дочкою.

Ми писали, що відома українська співачка Ані Лорак, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, розлучається зі своїм чоловіком Муратом Налчаджиоглу.

А також про те, що Ані Лорак поділилася "депресивними" фото.

Відео: Diva Ані Лорак