ua en ru

Українцям розповіли про дівчинку-героїню, яка врятувала від вогню чотирьох дітей

Українцям розповіли про дівчинку-героїню, яка врятувала від вогню чотирьох дітей Фото: Колаж РБК-Україна

Пожежа почалася вночі, коли матері вдома не було

На Закарпатті 11-річна дівчинка, яку мати залишила за головну поки їздила із сином у лікарню, витягла через вікно палаючого будинку молодших братів і сестру, а також допомогла паралізованому родичу. Подробиці інциденту передає Сьогодні.

"Тут кімната, там був коридор, тут стояло у мене два стільці, тумбочка, шафа. Все, більше нічого немає", – розповіла господиня згорілого будинку. За словами жінки, її не було вдома, так як потрібно було везти молодшого сина у лікарню.

Українцям розповіли про дівчинку-героїню, яка врятувала від вогню чотирьох дітей

Посеред ночі раптово загорівся коридор, пожежа почала розростатися по всіх кімнатах, включаючи ту, де спали діти і паралізований родич. Софія прокинулася від запаху диму. Дівчинка бачила, що до дверей доступ перекритий вогнем, тому вирішила вилізти через вікно.

"Я брала дітей, тут сідала, опускалася вниз, і я їх носила", – показала вона. Дівчинка винесла у двір Степана, Марічку, Михайлика та Івана. Про себе Софія навіть не думала, оскільки переживала за близьких.

Українцям розповіли про дівчинку-героїню, яка врятувала від вогню чотирьох дітейСкріншот відео: YouTube/Сьогодні)

Коли Софія винесла всіх дітей, то поспішила врятувати й паралізованого дядька, звернувшись за допомогою до своїх сусідів. Зараз чоловік перебуває в лікарні з опіками. До слова, на братах і сестрах Софії немає ні подряпини.

Рятувальники припустили, що пожежа сталася через неакуратне поводження з пічним опаленням. А дівчинку за геройський вчинок в ГСЧС нагородили грамотою і подарували мобільний телефон.

Тим часом, жити багатодітній родині зараз ніде. На якийсь час їх поселила у себе родичка. Однак погорільці, все-таки, сподіваються на допомогу небайдужих людей.

Нагадаємо, що в Київській області тренер врятувала команду за секунду до катастрофи. Карина Шваєцька дивується, що її вчинок називають подвигом. Вона першою почула тріск даху і побачила, що зі стелі падають вентиляційні труби.

Раніше повідомлялося, що в Португалії через зсув в кар'єр обрушилася автодорога разом з машинами. Також з висоти 50 метрів впав екскаватор. Людей накрило тоннами бруду і води.

Також 1 грудня в Києві на Печерську загорілася квартира в дев'ятиповерховому житловому будинку. Пожежа сталася на бульварі Лесі Українки.

Відео РБК-Україна