Львівська суддя фіктивно розлучилася, щоб "сховати" елітний будинок

STYLERLIFE        12.09.2016 - 16:55
Фото: Будинок судді (blog.prosud.info)
Фото: Будинок судді (blog.prosud.info)

Таємниця судді відкрилася після того, як вона народила дитину від колишнього чоловіка через чотири роки

У Львові суддя окружного адміністративного суду Оксана Карп'як намагалася приховати від держави нерухомість на суму понад $285 тисяч. Як стало відомо завдяки розслідуванню Prosud, Карп'як хотіла за допомогою фіктивного розлучення зі своїм чоловіком приховати спільне майно від конфіскації.

Восени 2013 року Верховна Рада призначила Оксану Карп'як суддею довічно. Згідно з декларацією про доходи за 2013 і 2014 роки, фінанси суддя отримувала тільки на основній роботі і була матір'ю-одиначкою.

За документами Карп'як розлучилася з чоловіком Михайлом Павлишиным в 2012 році, проте в 2016 році у них народилася спільна дочка.

"Колишній чоловік пані Карп'як є також колишнім держслужбовцям і начальником Личаківського відділу державної виконавчої служби. 29 лютого 2012 року, будучи начальником Личаківського ВДВС, Михайло Павлишин отримує хабар у розмірі 6 тисяч гривень за не стягнення виконавчого збору. Пізніше в ході розслідування пан Павлишин зізнається у вимаганні та отримання ним неправомірної винагороди", - йдеться в розслідуванні.

Також журналісти опублікували відеозапис, на якому показаний будинок на вулиці Льва Толстого у центрі Львова.

“Земельна ділянка на 354м2, про яку згадує суддя в декларації, це ділянка під будинком, яка є зоною особливого режиму забудови, тобто історичним ареалом. Вартість 1м2 нерухомості в даному районі на сьогоднішній день стартує від $1000, тобто мінімальна вартість будинку пані Карп'як на даний момент становить близько $285тысяч. Або більше 7 млн грн. Припускаємо, що метою розлучення з паном Павлишиним було приховання від конфіскації саме цього будинку", - розповіли журналісти.

 

Теги: Львів
On Top