ru ua

Перерахунок пенсій в Україні: ще одна категорія отримає надбавку

Перерахунок пенсій в Україні: ще одна категорія отримає надбавку Колаж РБК-Україна

Пенсії для українців в майбутньому можуть стати накопичувальними

Пенсії в Україні перерахують ще для однієї категорії громадян. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Пенсійні виплати з 1 березня 2019 року збільшилися для багатьох категорій пенсіонерів. Крім того, призначені додаткові виплати для тих, хто має на даний момент мінімальну пенсію і має необхідний стаж. Ці категорії повинні отримати доплату у 2400 гривень, розбиту на два місяці.

Також Павло Розенко анонсував зміну формули для обчислення пенсій громадянам, яким вже виповнилося 70 років, а також тим, хто вийшов на пенсію раніше 60 років по іншим обставинам.

"Ми працюємо над подальшим вдосконаленням пенсійної системи. Зокрема, ми плануємо внести певні корективи у формулу розрахунку пенсій, де можна збільшити "вартість"- саме трудовий стаж для людей, які вийшли на пенсію до 2010 року. Ми розуміємо, що це несправедливо, коли людина "пропахала" все життя і отримує мізерну пенсію. Зараз ми робимо тільки перші кроки. А вже найближчим часом плануємо презентувати нові програми з пенсійного забезпечення тих людей, які мають великий стаж роботи", - повідомив Розенко.

Крім того, віце-прем'єр-міністр України розповів, що в найближчі місяці буде проводитися робота над запуском накопичувальної пенсії для українців у 2020 році. Відповідний проект вже був переданий у Верховну Раду.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, хто не отримає жодних надбавок до пенсії з 1 березня.

А також розповідали про те, що у Росії захотіли скасувати пенсії.